♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu Adopcja

 

Adopcja według reguły to przyjęcie do rodziny obcej osoby, tym samym zbudowanie z tą osobą więzi rodzinnych ale nie związanych krwią. Jednak adoptować można nie tylko człowieka a tak naprawdę również zwierzę, przygarnięcie psa czy kota to również adopcja w pewnym sensie lecz nie opisana prawnie.

 

Jeśli śnimy że Adoptujemy nowego członka rodziny, młodego chłopczyka lub dziewczynkę, ogólny zarys tego snu wskazuje na to że potrzebujemy czegoś nowego w naszym życiu, nie koniecznie tutaj bezpośrednio chodzi o adopcje, ale może to być związane z nową pracą a jeśli sami prowadzimy firmę może to mieć związek z potrzebą zatrudnienia kogoś nowego. Taki sen jest z reguły pozytywny, mimo iż mówi o zmianie w naszym życiu to ta zmiana będzie dla nas pozytywna. 

 

Jeśli we śnie sami jesteśmy Adoptowaniu, taki sen wskazuje że pewna osoba może próbować walczyć o nasze względy, może to być na płaszczyźnie zawodowej ale również i uczuciowej, jednakże ta Adopcja w tym śnie nie jest w pełni pozytywna bowiem to też wskazuje że osoba walcząca o nas nie będzie w pełni szczera. 

 

Są też sny w których to my zajmujemy się Adopcją ale jako urzędnik, to my decydujemy czy ktoś może adoptować dziecko czy też nie. Taki sen mimo iż w nim mamy dużą władzę ale i odpowiedzialność oznacza że w życiu tej władzy nie mamy nad innymi a potrzebujemy jej, czujemy że chcemy być ważniejsi.

Adopcja

01 października 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Szczepionka, Koniec Świata, Cmentarz, Adopcja, Limona