Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Szczepionka, Koniec Świata, Cmentarz, Adopcja, Limona
01 października 2021

Adopcja

Interpretacja Snu Adopcja

 

Adopcja według reguły to przyjęcie do rodziny obcej osoby, tym samym zbudowanie z tą osobą więzi rodzinnych ale nie związanych krwią. Jednak adoptować można nie tylko człowieka a tak naprawdę również zwierzę, przygarnięcie psa czy kota to również adopcja w pewnym sensie lecz nie opisana prawnie.

 

Jeśli śnimy że Adoptujemy nowego członka rodziny, młodego chłopczyka lub dziewczynkę, ogólny zarys tego snu wskazuje na to że potrzebujemy czegoś nowego w naszym życiu, nie koniecznie tutaj bezpośrednio chodzi o adopcje, ale może to być związane z nową pracą a jeśli sami prowadzimy firmę może to mieć związek z potrzebą zatrudnienia kogoś nowego. Taki sen jest z reguły pozytywny, mimo iż mówi o zmianie w naszym życiu to ta zmiana będzie dla nas pozytywna. 

 

Jeśli we śnie sami jesteśmy Adoptowaniu, taki sen wskazuje że pewna osoba może próbować walczyć o nasze względy, może to być na płaszczyźnie zawodowej ale również i uczuciowej, jednakże ta Adopcja w tym śnie nie jest w pełni pozytywna bowiem to też wskazuje że osoba walcząca o nas nie będzie w pełni szczera. 

 

Są też sny w których to my zajmujemy się Adopcją ale jako urzędnik, to my decydujemy czy ktoś może adoptować dziecko czy też nie. Taki sen mimo iż w nim mamy dużą władzę ale i odpowiedzialność oznacza że w życiu tej władzy nie mamy nad innymi a potrzebujemy jej, czujemy że chcemy być ważniejsi.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol