♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Wróżby online, wróżka, rytuały, biała magia, ezoteryka, przyciąganie miłości

Jak już większość z moich stałych bywalców wie, że oprócz wróżb online, specjalizuję się również w wykonywaniu rytuałów. Różnego rodzaju. Ponieważ oprócz rytuałów podstawowych tj. miłosny, zdrowotny, finansowy, oczyszczający, wykonuję również rytuały na specjalne życzenie. Przykładowo, jeśli potrzebujesz mieć lepszą pracę, dostać awans, bądź chcesz być osobą bardziej pewną siebie - tu również znajdzie się działanie, dzięki któremu będziemy w stanie osiągnąć zamierzony efekt. Działania przeważnie wykonuję sama. Nie mniej jednak z racji iż staram się jak najbardziej pomagać swoim klientom, współpracuję również z zagranicznymi magami, szamanami i z nimi również prowadzę takie rytuały.

 

Co to jest w ogóle ten rytuał? 

 

Rytuał to czynność magiczna. Praca z bytami, którego celem jest doprowadzenie do sytuacji o jakiej marzymy. Jest to obrzęd, ceremonia, gdzie wykorzystuję różne, odpowiednie do sytuacji, magiczne atrybuty. Odprawiam modlitwy. Rytuały mogą być różne. Dzielimy je na białą magię, oraz czarną magię. Od razu uprzedzam Kochani! Nie korzystamy z czarnej magii, która przynosi skutki negatywne a nie pozytywne bowiem wówczas zmuszamy byt, który nie jest nam przychylny i nie chce z nami współgrać. Grono ezoteryków, wróżek, nie zdradza jak dokładnie wykonuję się to działanie. Nie możemy tego robić ze względu na powodzenie, na którym nam zależy.

 

Efekty

 

Rytuały które wykonuję, są to rytuały tzw. OTWARTE. A więc efekty zależą w dużej mierze od nastawienia osoby dla której je wykonuję. Otóż. Średni czas, po jakim widać efekty to 3 tygodnie. Mogą być wcześniej, mogą być później. W każdym dowolnym momencie życia, można tak naprawdę te efekty zaobserwować. Dlatego tak WAŻNA jest wiara. Tak ważna jest NADZIEJA. Pozytywne myślenie i chęć, by się udało. Bowiem to właśnie jest kluczem do sukcesu.

 

Czy rytuał jest bezpieczny?

 

Z racji iż korzystam z białej magii, to tak. Działanie nie ma prawa przynieść efektów ubocznych. Działanie ma pomóc, a nie zaszkodzić. Więc nie ma co się martwić. Wystarczy być pewnym, że chce się zmienić swoje życie na lepsze.

Rytuały - Wróżka Online