♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Tarot z 9 kart, Tarot Tak Nie, wróżka, poznaj przyszłość, magia, wróżby online.

Karty Tarota, to jedno z wielu narzędzi z jakich korzystam przy wróżbach online. Jedno z wielu, a zarazem najważniejsze. Bowiem to dzięki niemu mogę mieć wgląd w przeszłość, teraźniejszość, a także przyszłość. Dla mnie jest to narzędzie, dzięki któremu mogę komunikować się z nad świadomością, a przede wszystkim kluczem, który umożliwia dotarcie do prawdy, a także zrozumienia siebie czy też osób z którymi mamy do czynienia. Tarot odpowiednio czytany daję wskazówki, a także pomaga rozwiązywać aktualne problemy.


Talia Tarota, składa się z 78 kart, z przepięknymi ilustracjami. Mamy 22 karty Wielkiego Arkana, a także 56 kart Małych Arkana, które mają w sobie 40 kart liczbowych, a także 16 kart dworskich. Każda z kart, ma wiele symboli, znaczenie, które tak naprawdę może się nie kończyć. Symbolika na danej karcie, może pokazywać za każdym razem znaczenie inne, w zależności od tego z jakimi kartami ją zestawimy.


Zadawanie pytań

 

NIEDOPUSZCZALNE jest pytanie o śmierć własną, a także osób trzecich i o tym trzeba pamiętać. Natomiast jeśli chodzi o inne pytania, ważne aby były zgodne z prawdą. Nie ma czegoś takiego, że jak zadam fałszywe pytanie to sprawdzę czy wróżka kłamie czy nie. Jak większość osób myśli. Jak zadasz pytanie niezgodne ze stanem faktycznym, otrzymasz fałszywą odpowiedź od kart.

 

Trzeba pamiętać, że Tarot to nie zabawa. Robiąc sobie żarty,

można sobie jedynie zaszkodzić, więc warto to mieć na uwadze kierując pytania. Natomiast im bardziej ogólne będzie pytanie, tym bardziej ogólna będzie odpowiedź. Nie należy również zadawać pytań w imieniu osób trzecich, pod pretekstem chęci im pomocy. Wówczas odpowiedź najprawdopodobniej będzie niezgodna z rzeczywistością.

 

Warto również mieć na uwadze, że Tarot to drogowskaz. Nie wyrocznia. Ważne, by z rozsądkiem korzystać z jego porad. Również w sytuacjach, w których nie potrafimy z niego korzystać, może być zagrożeniem, dlatego nie doradzam samemu robienia rozkładów, gdyż nieumiejętne korzystanie może wyrządzić nam krzywdę. 

 

Zapraszam do skorzystania z wróżby online gdzie masz możliwość zadania jednego darmowego pytania do Kart Tarota, na stronie głównej.

Wróżby Online - Karty Tarota