Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, lekarzach
17 kwietnia 2020

Amputacja - ogólne znaczenie. 

Amputacja w naszych snach może mieć różne znaczenie, dużo zależy od tego jak część ciała zostanie amputowana, czy ta amputacja jest za naszą zgodą czy też bronimy się przed tym, też ważne jest czy to u nas jest przeprowadzana amputacja. 

 

Ogólnym znaczeniem utraty części ciała jest utrata czegoś w życiu codziennym bądź strach przed stratą która może nadejść. Jeśli bronimy się przed amputacją we śnie oznacza to że nadal możemy zawalczyć o to co jest zagrożone w naszym życiu, jednak jeśli poddajemy się dobrowolnie temu jest to oznaka że już nic nie możemy zrobić bądź sami tego chcemy, liczymy na zmiany w naszym życiu.

 

Jeśli jednak sama amputacja nie jest przeprowadzana na nas, może to oznaczać że wiemy z jaką stratą ktoś się zmaga, nie musi to być powiązane z nami, ale zdajemy sobie sprawę z tego że możemy coś na to poradzić i jeśli tylko będziemy chcieli wtedy możemy pomóc tej osobie. Ta decyzja jednak będzie zależała od nas.

 

Nie bez znaczenia jest też to kim jesteśmy w życiu osobistym ale też kim czujemy się we śnie, co innego będzie znaczyła strata dla biznesmena a co innego dla pracownika sklepiku osiedlowego. Nie sposób tutaj opisać każdego zawodu, dlatego jeśli postanowisz opisać mi swój sen nie zapomnij o tym szczególe. 

 

Po takich snach zazwyczaj budzimy się ze świadomością że coś nam zagraża, takie sny mocno na nas wpływają i to właśnie je najłatwiej zapamiętać, lecz i to nie zawsze się udaje dlatego warto od razu po przebudzeniu taki sen zapisać. Pamiętaj każdy szczegół jest ważny. 

 

Bardzo duże znaczenie też we śnie mają konkretne kończyny które możemy stracić, lecz o tym napiszę Wam w kolejnym artykule którego możecie się spodziewać na mojej stronie już 17.04.2020 r.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol