♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Impreza Andrzejkowa

 

Andrzejki to ważne święto w świecie wróżb ale i w naszych snach. Zdarza się że śnimy o różnych wydarzeniach, też pojawia się w naszych snach motyw imprezy Andrzejkowej, czasami rozpoznajemy to po różnych charakteryzujących elementach taką imprezę jednak zazwyczaj śniąc zwyczajnie wiemy że to taka a nie inna okazja.

 

Sam motyw takiej zabawy Andrzejkowej ma pozytywne znaczenie lecz jak wiadomo dużo zależy od konkretnych czynności oraz znaków podczas takiego snu. Jednak jeśli chodzi o ogólne znaczenie Wieczoru Andrzejkowego, taki sen zapowiada przyszłe korzyści w naszym życiu, zarówno materialne jak i uczuciowe.

 

Gdy podczas Andrzejek bawimy się razem ze swoją rodziną, osobami na którym nam bardzo zależy, ten sen zapowiada nowe silne uczucie w naszym życiu, jednak nie musi to być uczucie miłość, może to być również zapowiedź bardzo silnej przyjaźni.

 

Natomiast jeśli w naszym śnie widzimy dużo pieniędzy podczas tej że zabawy Andrzejkowej, taki sen jest zapowiedzią nowych korzyści materialnych w naszym życiu, warto zwrócić uwagę w takim śnie na godzinę w której się to odbywa bowiem może ona być zapowiedzią kiedy do tych korzyści dojdzie w naszym życiu. 

 

W Andrzejki śnimy czasem też o imprezie Andrzejkowej gdzie jest jest dużo zmarłych osób albo jedynie takie osoby, ten sen jest z kolei ostrzeżeniem przed tym co nadejdzie. Jednak przed czym dokładnie ostrzega taki sen jest zależne od tego co dokładnie w tym śnie się wydarzy. 

 

Zapraszam do indywidualnej Interpretacji Snu. 

Andrzejki

20 listopada 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Wieczór Andrzejkowy, Andrzejki