♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu Anioł

 

Anioł to postać którą kojarzymy z religią, jednak nie tylko tą chrześcijańską ale również w każdej innej religii anioły się pojawiają, nie zawsze w tej samej postaci. 

 

Jeśli śni nam się spotkanie z Aniołem, w tym śnie to spotkanie jest ukazane nam przyjacielsko, ale czujemy jego wyższość, taki sen wskazuje nam na dobrą osobę w naszym otoczeniu która może nam już niedługo pomóc w ciężkiej chwili, to też przypomina o tym że trzeba zadbać o swoich przyjaciół czy też rodzinę.

 

Sen w którym Anioł jest wobec nas agresywny, nie jest taki jakiego byśmy chcieli spotkać, ten sen wskazuje na trudności w porozumiewaniu się z bliską nam osobą, ten konflikt dopiero się zacznie albo trwa od niedawna. Jednak dodatkowo taki sen może wskazać nam by zawalczyć o tą relację, że powinna ona być dla nas naprawdę ważna. Elementem który na to będzie wskazywał we śnie to strój anioła, jeśli jest biały albo ogólnie jasny to tak powinniśmy zadbać o tą relację, jeśli jest czarny, on wskazuje na to że ta relacja nic nie wniesie do naszego życia i możemy ją zakończyć. 

 

Czasem też możemy śnić że to my jesteśmy Aniołem, ten sen jest snem który ukazuje nam iż dobrze prowadzimy swoje życie, lecz każdy element negatywny z takiego snu jest ostrzeżeniem że szybko możemy stracić to co osiągnęliśmy albo to o co walczymy. 

Anioł

10 września 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Anioł, Anioł Armagedon, Koniec Świata, Cmentarz, Meh-teh, Limona