Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Pieniądzach
17 stycznia 2020

Banknoty i Monety

W snach inne znaczenie mają banknoty a inne monety, dlatego ważne by rozdzielać te dwie sprawy.


Banknoty często oznaczają to byśmy zaczęli uważać na to ile pieniędzy wydajemy, może się okazać że tak naprawdę nas na coś nie stać a i tak to kupujemy, co w konsekwencji staje się dla nas bardzo uciążliwe. Też banknoty które widzisz we śnie ale nie możesz się do nich zbliżyć mogą oznaczać że masz coś na wyciągnięcie ręki, może to być uczucie do innej osoby, może to być kwestia biznesu o który mocno walczysz, ale też i zdrowie którego Ci obecnie brakuje. Jest to symbol że musisz włożyć dużo więcej siły, zaangażowania by dotrzeć do swojego celu. Taki sen ma nam pomóc zrozumieć że możemy zrobić więcej niż robimy do tej pory.

 

Monety we śnie nie zawsze mają znaczenie pozytywne ale takie też się zdarza. Do tych pozytywnych wliczamy monety srebrne które oznaczają dla nas lepsze zarobki w niedalekiej przyszłości, również monety miedziane mogą oznaczać powodzenie w pracy ale też i w miłości.

Natomiast monety złote których zawsze najbardziej pragniemy mają znaczenie negatywne, mogą one oznaczać że zostaniemy oszukani, pojawiające się w snach mogą oznaczać duże straty pieniężne ale i emocjonalne a czasami też i zdrowotne. Z kolei jeśli rozdajesz monety w swoim śnie może to oznaczać że pieniądze nie będą się Ciebie trzymać, możesz w najbliższym czasie dużo stracić.

 

Tak jak już Wam pisałam przy innym artykule, znaczenia snów są przeróżne, wszystko zależy od tego w jakich sytuacjach co widzimy, jakie inne przedmioty się pojawiają przy okazji tego snu, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy z interpretacją swojego snu zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol