♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Jak wiecie z mojego poprzedniego artykułu sny o winie czerwonym głównie opowiadają nam o sprawach uczuciowych, natomiast sny o winie białym głównie skupiają się na sprawach bardziej przyziemnych czyli na finansach ale nie tylko.
 
Wino białe w naszych snach interpretujemy na różne sposoby, oczywiście tutaj dużo zależy od tego w jakiej formie je widzimy, wyśnimy. Jeśli pijemy wino białe z kieliszka, taki sen daje nam znać że jesteś na dobrej drodze do zbudowanie udanej przyszłość, głównie tej finansowej, czeka nas rozwój w pracy bądź czeka nas lepsza praca. 
 
Jeśli śnimy o zamkniętej butelce wina białego jest to ostrzeżenie dla nas, jeśli nie poczynimy żadnych kroków w kierunku rozwoju naszej kariery wtedy możemy zostać w obecnym stanie przez wiele lat, nasza kariera zastopuje, nie czeka nas żaden rozwój. 
 
Natomiast gdy już mamy otwartą butelkę wina przy sobie taki sen pokazuje że idziemy w dobrym kierunku, poczyniliśmy już pierwsze kroki w kierunku rozwoju lecz jeszcze to za mała i powinniśmy dalej dążyć tą drogą. 
 
Złą zapowiedzią w naszych snach jest rozbita butelka białego wina, taki sen zapowiada duże i negatywne zmiany w naszej karierze, nawet może zapowiadać stratę pracy, jest to jednak ostrzeżenie i nad tym możemy nadal zapanować, ważne by jednak się nie poddać by walczyć o swoje, nadal jest na to czas ale ten czas się powoli kończy. 
 

Jeśli Twój sen był podobny i potrzebujesz dokładniejszej interpretacji snu skontaktuj się ze mną.   

Białe Wino

13 listopada 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Winie Białym i Czerwonym, Podróżach