Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Winie Białym i Czerwonym, Podróżach
13 listopada 2020

Białe Wino

Jak wiecie z mojego poprzedniego artykułu sny o winie czerwonym głównie opowiadają nam o sprawach uczuciowych, natomiast sny o winie białym głównie skupiają się na sprawach bardziej przyziemnych czyli na finansach ale nie tylko.
 
Wino białe w naszych snach interpretujemy na różne sposoby, oczywiście tutaj dużo zależy od tego w jakiej formie je widzimy, wyśnimy. Jeśli pijemy wino białe z kieliszka, taki sen daje nam znać że jesteś na dobrej drodze do zbudowanie udanej przyszłość, głównie tej finansowej, czeka nas rozwój w pracy bądź czeka nas lepsza praca. 
 
Jeśli śnimy o zamkniętej butelce wina białego jest to ostrzeżenie dla nas, jeśli nie poczynimy żadnych kroków w kierunku rozwoju naszej kariery wtedy możemy zostać w obecnym stanie przez wiele lat, nasza kariera zastopuje, nie czeka nas żaden rozwój. 
 
Natomiast gdy już mamy otwartą butelkę wina przy sobie taki sen pokazuje że idziemy w dobrym kierunku, poczyniliśmy już pierwsze kroki w kierunku rozwoju lecz jeszcze to za mała i powinniśmy dalej dążyć tą drogą. 
 
Złą zapowiedzią w naszych snach jest rozbita butelka białego wina, taki sen zapowiada duże i negatywne zmiany w naszej karierze, nawet może zapowiadać stratę pracy, jest to jednak ostrzeżenie i nad tym możemy nadal zapanować, ważne by jednak się nie poddać by walczyć o swoje, nadal jest na to czas ale ten czas się powoli kończy. 
 

Jeśli Twój sen był podobny i potrzebujesz dokładniejszej interpretacji snu skontaktuj się ze mną.   

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol