♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Ptaki w naszym śnie są częstym elementem lecz nie zawsze zauważalnym. Ogólnym mówią one nam o naszej wyobraźni, naszej wolności o rozwoju. Lecz jest to ogólne znaczenie, ja dziś się skupię na konkretnym gatunku, znanym nam bardzo dobrze w Polsce czyli o Bocianie. 

 

Bocian nie bez znaczenia w naszej kulturze dzieciom mówi się że to bociany przynoszą dzieci, to właśnie bocian w naszym śnie jest symbolem płodności, gdy nam się śni jest to symbol naszego pragnienia posiadania potomstwa, ale oprócz symbolu często jest zapowiedzią oraz ostrzeżeniem.

 

Bocian który leci nad naszymi głowami we śnie oznacza że na świat w przeciągu roku przyjdzie dziecko w naszej rodzinie, nie zawsze chodzi tutaj o nasz związek. Jeśli we śnie widzimy tego wielkiego ptaka w klatce, jest to oznaka że mimo naszych pragnień o posiadaniu potomstwa możemy mieć problem w osiągnięciu tego celu, przeszkodą mogą być problemy zdrowotne z jednej ze stron.

 

Natomiast bocian którego widzimy na polu, który poluje, szuka pożywienia jest to zachęta dla nas by zmienić coś w naszym życiu, głównie w sprawach sercowych. Taki sen może mówić o tym że nadszedł czas na ustatkowanie się, na podjęcie odpowiednich działań, na założenie rodziny, że to może być dla nas ostatni dzwonek by tego dokonać.

Bocian

21 sierpnia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Ptakach