Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Tramwaj, Szczepienie, Cygan, Brat, Wróżba, Rycerz, Cmentarz, Huśtawka, Limona
11 lutego 2022

Brat

Interpretacja Snu - Brat

 

Nie każdy z nas ma rodzeństwo, inni którzy jednak mają większą rodzinę nie zawsze mają Brata, lecz Brat nie zawsze musi być związany z nami krwią, zdarza się że bardzo bliskiego przyjaciela nazywamy Bratem. W samych snach nawet gdy nie mamy nikogo takiego to w śnie możemy odczuwać inaczej, że mamy albo będziemy mieli Brata.

 

Jeśli w naszym śnie czekamy na przyjście na świat Brata, gdy nasza mama jest w ciąży i jest w trakcie porodu, taki sen wskazuje na to że czeka nas bardzo miła niespodzianka w nadchodzącym czasie, zazwyczaj taka niespodzianka jest związana ze sprawami uczuciowymi, rodzinnymi, wiąże się ona z dużymi emocjami, niekiedy może dotyczyć kwestii zatrudnienia ale jest to już zależne od innych elementów snu. 

 

Gdy w naszym śnie Brat rodzony, osoba którą tak postrzegamy nas okradnie, gdy wiemy że nie jest on z nami uczciwy, taki sen wskazuje na to iż w naszym bliskim otoczeniu znajdują się osoby nieuczciwe, osoby które chcą nas wykorzystać, coś ugrać na relacji z nami, nie muszą a nawet zazwyczaj nie są to osoby z rodziny.

 

Strata Brata podczas naszego snu, gdy śnimy że Brat zmarł bądź bezpowrotnie wyjechał, taki sen jest ostrzeżeniem przed zbliżającą się tragedią, stracimy coś ważnego, może to być praca, przedmiot jak na przykład samochód, czy też bliską osobę. Taki sen jednak tak jak napisałam jest ostrzeżeniem co oznacza że nadal mamy nad tym władzę i możemy temu zapobiec. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol