♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Ostatnio opisałam Wam znaczenie snu gdy my jesteśmy w ciąży, ciąża osób trzecich w naszym śnie ma inne znaczenie.


Gdy we śnie otaczają nas kobiety w ciąży oznacza to że czegoś bardzo pragniemy, miłości, stabilności, dziecka, a nie możemy z jakiegoś powodu osiągnąć naszego celu. Taki sen oznacza że osiągnięcie naszego celu będzie bardzo trudne ale nie jest nie możliwe. 


Negatywne znaczenie dla nas i naszego otoczenia mają sny o ciąży naszej siostry, taki sen może oznaczać że czekają nas nieprzyjemne chwile w gronie rodzinnym, ale też w stosunkach ze znajomymi. Jest to oznaka nadchodzących kłótni, nieporozumień. Niekiedy też może to oznaczać zamknięcie pewnego etapu w naszym życiu, między innymi zakończenie romansu, związku.

Zdarzyć się może że przyśni nam się mężczyzna w ciąży, takie sny oznaczają że będziemy mieli problemy finansowe albo że czujemy się gorsi od otaczających nas ludzi i nie umiemy sobie z tym poradzić. To może być też oznaką depresji.


Natomiast ciąża innej osoby a nawet i zwierzęcia może mieć pozytywne znaczenie. Ciąża naszej córki, oznacza że czeka nas coś miłego w nadchodzącym czasie, może to być radosna nowina, związana właśnie z powiększeniem rodziny albo z awansem w pracy. Wszystko zależy od tego gdzie taka ciąża nam się ukaże. Ciężarne zwierze na przykład kot, jest oznaką pewnych zmian i z tym związanych obaw, ale ostatecznie taki sen będzie oznaczał że te zmiany okażą się dla nas pozytywne. Dodatkowo ciąża suczki, może oznaczać że będziemy mieli okazje komuś pomóc i ta pomoc będzie doceniona.

 

Zapraszam do czytania kolejnych moich artykułów oraz do indywidualnej interpretacji snów.

Ciąża kogoś innego

31 stycznia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi