Sennik - Wróżba, Ameryka, Ciemność, Inflacja, Róża - Wróżka Online
17 marca 2023

Ciemność

Interpretacja Snu - Ciemność

 

Ciemność czyli nic innego jak brak dostępu do światła, oczywiście naukowo można to całkowicie inaczej wytłumaczyć lecz moje zadanie nie polega na przekazaniu wiedzy naukowej a wiedzy na temat snów.

 

Ciemność w snach czasem trudno zrozumieć, często takich snów po prostu nie zapamiętujemy, ale są i takie które nam utkwią w pamięci. Jeśli śnimy o zwykłym dniu, pogodnym, jasnym, gdzie jesteśmy poza miejscem zamieszkania i nagle pojawia się ciemność, nagle wszystko zgasło, nic nie widzimy ale mimo to wiemy że tu jesteśmy, taki sen niestety ale przepowiada pewne problemy zdrowotne u nas, dokładnie ten sen nie wskazuje co to za problemy ale znacznie częściej chodzi tutaj o górną partię ciała, na przykład serce, płuca, głowę a nawet oczy. 

 

Śniąc o Ciemności od samego początku, czyli sen w który zaczął się gdy już Ciemność nam towarzyszy, taki sen też ma związek z naszym zdrowiem, ale jak w poprzednim śnie to była zapowiedź to obecny sen o Ciemności wskazuje że takie problemy już mogły się u nas rozpocząć.

 

Ciemność jest trudnym snem i zazwyczaj wskazuje na coś negatywnego ale z drugiej strony też wskazuje nam że powinniśmy o siebie zadbać, zawalczyć o nasze zdrowie. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol