Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Winie Białym i Czerwonym, Podróżach
06 listopada 2020

Czerwone Wino

Sny o alkoholu w tym i o tym elegancki, romantycznym czyli o winie się zdarzają dosyć często nie zawsze jednak jest łatwo taki sen odczytać, może on mieć różne znaczenie. 
 
Interpretując sen o winie powinniśmy zwrócić uwagę na jego kolor, co innego oznacza czerwone wino a co innego białe. Sen o winie czerwonym to zazwyczaj sen o sprawach sercowych. Jeśli pijemy czerwone wino w naszym śnie jest to oznaka że jest osoba która nas naprawdę kocha, osoba z którą możemy budować udaną przyszłość, sam ten element jednak nie mówi o tym czy już jesteśmy w parze z tą osobą czy to ktoś zupełnie inny. 
 
Jeśli trzymamy zamkniętą butelkę czerwonego wina taki sen z kolei powinniśmy  interpretować że czeka nas coś nowego, nowa namiętność w życiu, jeszcze się ta część naszego życia nie zaczęła ale już niedługo do tego dojdzie, pojawią się nowe uczucia, silne i gwałtowne, ale raczej przyjemne. 
 
Gdy w naszym śnie zbijemy taką butelkę z czerwonym winem, ten sen będzie oznaką że czekają nas smutne chwile, zerwiemy więź z bliską nam osobą, będzie to bardzo trudne albo nawet nieodwracalne, jednak taki sen jest zapowiedzią oraz ostrzeżeniem, więc nadal możemy spróbować temu zapobiec. Gdy z kolei zbijemy kieliszek z czerwonym winem, ten sen ma podobne znaczenie lecz dużo łagodniejsze, zapowiada on kłótnie ale tylko chwilową z bliską osobą. 
 
Ważnym snem może też być sen w którym jesteśmy wśród butelek czerwonego wina, ten sen interpretujemy że jest wśród nas parę osób które darzymy uczucie, jednak nie jest to koniecznie dla nas dobre, ten sen daje nam do zrozumienia że powinniśmy się skupić na jednej osobie inaczej możemy stracić dobry kontakt ze wszystkimi tymi osobami. 
 

Jeśli Twój sen był podobny i potrzebujesz dokładniejszej interpretacji swojego snu skontaktuj się ze mną. 

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol