♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Czołg 

 

Czołg jest to opancerzony pojazd wojenny przeznaczony zarówno do ataku jak obrony terytorium, poruszający się na gąsienicach. Są to pojazdy wykorzystywane od wielu lat na frontach walki niestety i w ostatnim czasie często o nich słyszymy.

 

Jeśli w naszym śnie pojawia się Czołg, wiemy że jest to pojazd wroga i obawiamy się o swoje zdrowie, taki sen wskazuje że trafimy w życiu, w nadchodzącym czasie na dużą przeszkodę w dążeniu do naszego celu, ten cel jednak tutaj nie jest opisany może to być związane ze sprawami uczuciowymi jak i ze sprawami finansowymi a nawet zdrowotnymi. 

 

Sen w którym to my prowadzimy Czołg wskazuje na to że idziemy w naszym życiu w dobrym kierunku jeśli chodzi o nasze cele aczkolwiek taki sen wskazuje też że gdy my zyskujemy inna osoba może przez nas ucierpieć, nie koniecznie jednak jest to osoba nam bliska a nawet znana. 

 

Czołg w śnie który walczy z innym Czołgiem wskazuje tak naprawdę na szansę dla nas, ten sen mówi o tym iż możemy już niedługo bardzo dużo zyskać, jest to związane zazwyczaj z finansami ale nie zawsze, jednakże dodatkowo ten sen wskazuje iż droga do tego celu, sukcesu będzie trudna, potrzeba z naszej strony wytrwałości. 
 

Czołg

21 maja 2022
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Czołg, Rower, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona