Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Czołg, Rower, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
21 maja 2022

Czołg

Interpretacja Snu - Czołg 

 

Czołg jest to opancerzony pojazd wojenny przeznaczony zarówno do ataku jak obrony terytorium, poruszający się na gąsienicach. Są to pojazdy wykorzystywane od wielu lat na frontach walki niestety i w ostatnim czasie często o nich słyszymy.

 

Jeśli w naszym śnie pojawia się Czołg, wiemy że jest to pojazd wroga i obawiamy się o swoje zdrowie, taki sen wskazuje że trafimy w życiu, w nadchodzącym czasie na dużą przeszkodę w dążeniu do naszego celu, ten cel jednak tutaj nie jest opisany może to być związane ze sprawami uczuciowymi jak i ze sprawami finansowymi a nawet zdrowotnymi. 

 

Sen w którym to my prowadzimy Czołg wskazuje na to że idziemy w naszym życiu w dobrym kierunku jeśli chodzi o nasze cele aczkolwiek taki sen wskazuje też że gdy my zyskujemy inna osoba może przez nas ucierpieć, nie koniecznie jednak jest to osoba nam bliska a nawet znana. 

 

Czołg w śnie który walczy z innym Czołgiem wskazuje tak naprawdę na szansę dla nas, ten sen mówi o tym iż możemy już niedługo bardzo dużo zyskać, jest to związane zazwyczaj z finansami ale nie zawsze, jednakże dodatkowo ten sen wskazuje iż droga do tego celu, sukcesu będzie trudna, potrzeba z naszej strony wytrwałości. 
 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol