♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Domyślna treść artykułu.

 

Łatwo pomylić w snach duchy ze wspomnieniami osób których już z nami nie ma, lecz podświadomie powinniśmy we śnie o tym wiedzieć czy daną osobę widzimy jako osobę żywą czy już jako ducha tej osoby. 

 

Znaczenie duchów w naszych snach są różne ale zawszy wywołują w nas dużo emocji, nie koniecznie tych pozytywnych. Jeśli w naszym śnie rozmawiamy z duchem, nie boimy się go, czujemy że jest przyjazny, taki sen wskazuje nam na to że czekają nas przyjemne chwile w nadchodzącym czasie, to jaki to jest duch będzie określało z czym te przyjemne chwile będą związane, to jednak trzeba sprawdzić indywidualnie. 

 

Natomiast odwrotnością tego dobrego snu jest sen gdy uciekamy przed duchem, taki sen wskazuje na nadchodzące złe czasy, ale często z możliwością wpłynięcia na nie, dlatego taki sen jest uznawany za sen ostrzegawczy. 

 

Gdy jedynie słyszymy odgłosy w naszym snie, przeczuwamy że gdzieś przy nas jest duch ale go nie widzimy, ten sen wskazuje na to że jest osoba w naszym otoczeniu która nie jest z nami szczera, która być może wykorzystuje nas do osiągnięcia swoich celów. 

 

Sen w którym sami jesteśmy duchem, w którym obserwujemy żywych ludzi z oddali, zazdrościmy im że jeszcze są na tym świecie, taki sen wskazuje że podążamy od dłuższego czasu złą ścieżką w naszym życiu, warto przeanalizować nasze dotychczasowe wybory, spróbować coś naprawić, może kogoś przeprosić. Jest to sen bardzo ważny dzięki któremu wiemy że możemy czuć się lepiej sami ze sobą jeśli przemyślimy nasze dotychczasowe działania. 

Duch

30 października 2020
Indywidualne interpretacje Snów, Darmowy sennik, między innymi w bazie już Sen o: Szczurze, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Podróżach.