♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Dynia

 

Dynia to rodzaj roślin jednorocznych z których można wyróżnić około 20 gatunków. Dynia od wielu lat kojarzy się nam z okresem jesiennym a w tym i z czasem Halloween, oprócz tego oczywiście ta roślina potrafi być bardzo smaczna. 

Jeśli w naszym śnie pojawia się Dynia, samo to warzywo nie oznacza dla nas nic dobrego, jest to symbol oszustwa, zdrady, pewnego rodzaju niebezpieczeństwa. Więc widząc Dynie w naszym śnie musimy brać pod uwagę że czekają nas gorsze czasy. 

 

Sen w którym Dyna ma już wydrążoną twarz, jak na Halloween, jeśli ta twarz jest przerażająca, taki sen jest oznaką iż w naszym otoczeniu jest osoba która udaje kogoś innego, osoba która w jakiś sposób może nasz skrzywdzić, sama Dynia jednak nie wskazuje czy tutaj chodzi o krzywdę finansową, emocjonalną czy fizyczną, dlatego tak ważne są szczegóły w naszym śnie. 

 

Gdy śnimy że idziemy przez pole Dyni, że zarówno po prawej jak i lewej, z przodu i z tyłu otaczają nas Dynie, taki sen wskazuje na to iż to my jesteśmy dla kogoś osobą która może ranić, nie zawsze jednak jesteśmy tego świadomi, ten sen mówi nam o tym że warto się zastanowić nad swoim życiem bowiem ta karma do nas może wrócić.

 

Podsumowując Dynia, mimo iż smaczna, mimo iż dostarcza nam w życiu dużo radości to w naszym śnie jest ona symbolem czegoś negatywnego, ale dzięki temu też Dynia jest ostrzeżeniem dla nas. 

Dynia

29 października 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Dynia, Zwierzę, Słońce, Cmentarz, Emigrant, Limona