Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, mama, dzieci, syn, córka, żona, dziadek, babcia, Limona, Wino
16 kwietnia 2021

Dziadek

Interpretacja Snu - Dziadek

 

Dziadek to kolejna ważna osoba w naszym życiu, mi osobiście kojarzy się z osobą czułą która stara się uprzyjemnić czas swoim wnukom, który jest bardziej rozrywkowy ale mniej wychowawczy. Każdy jednak ma swoje wyobrażenie o tej osobie.

 

Jeśli w naszym śnie widzimy naszego Dziadka który już w naszym życiu realnym umarł, taki sen może oznaczać problemy finansowe, problemy w pracy, być może nawet jej utrata. 

 

Dziadek w naszym śnie którego spotykamy na swojej drodze, a jednocześnie nadal on jest z nami w życiu realnym, w takim śnie ta jakże ważna postać wskazuje z kolei na powodzenie w sprawach finansowych, dodatkowo spotkanie go w śnie wskazuje na to że czeka nas jeszcze długie życie.

 

Dziadek inaczej niż Babcia nie jest naszym przewodnikiem w snach, on zazwyczaj ma związek z naszym życiem finansowym ale też i długością życia, tutaj nadal tak jak w każdym śnie dokładne jego znaczenie można odczytać po spojrzeniu również na inne szczegóły w naszych snach. 

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol