♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Dziadek

 

Dziadek to kolejna ważna osoba w naszym życiu, mi osobiście kojarzy się z osobą czułą która stara się uprzyjemnić czas swoim wnukom, który jest bardziej rozrywkowy ale mniej wychowawczy. Każdy jednak ma swoje wyobrażenie o tej osobie.

 

Jeśli w naszym śnie widzimy naszego Dziadka który już w naszym życiu realnym umarł, taki sen może oznaczać problemy finansowe, problemy w pracy, być może nawet jej utrata. 

 

Dziadek w naszym śnie którego spotykamy na swojej drodze, a jednocześnie nadal on jest z nami w życiu realnym, w takim śnie ta jakże ważna postać wskazuje z kolei na powodzenie w sprawach finansowych, dodatkowo spotkanie go w śnie wskazuje na to że czeka nas jeszcze długie życie.

 

Dziadek inaczej niż Babcia nie jest naszym przewodnikiem w snach, on zazwyczaj ma związek z naszym życiem finansowym ale też i długością życia, tutaj nadal tak jak w każdym śnie dokładne jego znaczenie można odczytać po spojrzeniu również na inne szczegóły w naszych snach. 

 

Dziadek

16 kwietnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, mama, dzieci, syn, córka, żona, dziadek, babcia, Limona, Wino