♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Dziecko

 

Dzieci, nasze potomstwo, córka czy syn, są to najważniejsze osoby w naszym życiu. Dbamy o nie ale też widzimy w nich cząstkę siebie. 

 

W naszych snach gdy widzimy nasze dziecko jest to oznaka potrzeby zmiany w naszym życiu ale nie zmiany na coś nowego a bardziej powrotu do tego jacy kiedyś byliśmy. Sen stara się nam przez to przekazać że poszliśmy w złą stronę w naszym życiu, warto czasem się cofnąć i odbudować to co utraciliśmy w sobie. Takie sny nie mają jedynie osoby które mają potomstwo, często taki sen może mieć osoba która dziecka nie ma ale mimo to w samym się wiemy czy dane dziecko jest nasze, czujemy to.

 

Duże znaczenie też ma to czy potomek którego widzimy w naszym śnie to chłopiec czy dziewczynka. Interpretując taki sen możemy dokładniej określić czego brakuje w naszym życiu, co utraciliśmy przez te lata. Dziewczynka wskazuje głównie na emocje, takie jak miłość, dobroć, empatia. Chłopiec w naszym śnie wskazuje z kolei na sprawy fizyczne, siłę, zdrowie, energię.

 

Dzieci

02 kwietnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, mama, dzieci, syn, córka, żona, dziadek, sprzątanie, Limona, Wino