Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Ameryka, Eksplozja, Piasek, Okna, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
14 lipca 2023

Eksplozja

Interpretacja Snu - Eksplozja 

 

Eksplozja gwałtowne wydzielenie dużych ilości energii, któremu towarzyszy zwykle nagły wzrost temperatury i ciśnienia oraz emisja promieniowania i fal akustycznych (np. grom dźwiękowy, huk wystrzału). Eksplozja inaczej wybuch, jest dużym zagrożeniem jeśli nie jest odpowiednio kontrolowany. 

 

Jeśli w naszym śnie mamy do czynienia z gwałtowną eksplozją w niedalekiej odległości od nas, ale taką która nam nie zagraża, taki sen jest dla nas ostrzeżeniem, mówi o naszym zdrowiu, o tym że powinniśmy w najbliższym czasie o siebie zadbać, najlepiej zrobić badania okresowe.

 

Natomiast jeśli w naszym śnie jesteśmy bardzo blisko eksplozji i jest ona bezpośrednim zagrożeniem dla nas, ten sen wskazuje na to iż pewne problemy ze zdrowiem już mogły się pojawić u nas, możemy nie być tego w pełni świadomi (chociaż zazwyczaj już o tym wiemy) ale problemy już się pojawiły. W przypadku tego snu bardzo ważne aby się przebadać, aby o siebie zadbać. 

 

Są też sny kiedy możemy zapobiec takiej eksplozji, taki sen nadal mówi o zdrowiu ale nie naszym a osobie którą bardzo dobrze znamy, może to być osoba z rodziny albo bliska znajomość. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol