Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, pieniądze, żona, dziadek, babcia, Limona, Wino
30 kwietnia 2021

Emerytura

Interpretacja Snu - Emerytura

 

Emerytura jest to świadczenie które otrzymujemy co miesiąca za przepracowane lata. W snach jednak emerytura odznacza się nieco inaczej.

 
Jeśli śnimy że przechodzimy dopiero na emeryturę, że ten czas nadszedł, taki sen wskazuje nam że pewne sprawy w naszym życiu mogą się skomplikować, jednak samo to nie wskazuje na to jakie to spawy, mogą one być związane ze sprawami uczuciowymi jak i z finansowymi, by to określić trzeba poznać więcej szczegółów z tego snu. 
 
Gdy śnimy o strachu przed przejściem na emeryturę, taki sen stara się nam uświadomić że popełniamy dużo błędów w życiu, mówi on nam o tym że zbyt dużą wagę przywiązujemy do pieniędzy i że bardzo ważne byśmy to zmienili w nadchodzącym czasie inaczej możemy żałować naszych nadchodzących decyzji przez długie lata. 
 
Czasem mamy też sny że jesteśmy młodzi a otacza nas wiele osób które są już na emeryturze, rozmowy między nimi są jedynie na ten temat, na temat kwot które dostają co miesiąc. Interpretacja takiego snu wskazuje na to że pojawi się osoba w naszym otoczeniu która może próbować nas oszukać, nie musi to jednak być związane z pieniędzmi ale z czymś wartościowym dla nas, przedmiotem bądź uczuciem, dlatego taki sen jest snem ostrzegawczym. 

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol