♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Fajerwerki

 

Fajerwerki czyli wyrób pirotechniczny który jest wykorzystywany głównie do sygnałów świetlnych a większości znany bardziej jako widowisko chociażby podczas sylwestra. 

 

Gdy śnią nam się Fajerwerki które oświetlają niebo i mamy w takim śnie odczucie że jest to coś fajnego, przyjemnego, atrakcyjnego, taki sen wskazuje na zbliżające się lepsze, wręcz bogatsze dla nas czasy. Zazwyczaj jest to związane z lepszą pracą bądź niespodziewanym zarobkiem, jak wygrana pieniężna. 

 

Fajerwerki mogą też nam się przyśnić jeszcze nie odpalone, jeszcze nie użyte, jeśli jednak w takim śnie czujemy pewien niepokój ten sen wskazuje że czekają nas nieprzyjemne rozmowy z osobą bardzo wybuchową, z osobą która może nam zaszkodzić w życiu prywatnym bądź służbowym. 

 

Petardy które okazały się niewypałem w naszym śnie, wskazują na to iż jest przy nas osoba której ufamy a tak naprawdę jest to osoba która nie jest nam przychylna, życzy nam źle a czasami nawet stara się nam zaszkodzić.

Fajerwerki

25 marca 2022
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Jaskinia, Fajerwerki, Cygan, Brat, Wróżba, Rycerz, Cmentarz, Huśtawka, Limona