♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Feniks

 

Feniks mityczny ptak zrodzony z ognia, symbol słońca oraz wiecznego odrodzenia, w niektórych wierzeniach demon, stwór piekieł który władał swoimi legionami.

 

W snach Feniks również ma różne znaczenie, dużo zależy zarysu całej sytuacji w jakiej go ujrzymy, natomiast zazwyczaj ma on znaczenie pozytywne. Jeśli ujrzymy mitycznego ptaka w naszym śnie, jeśli nie mamy z nim interakcji a jedynie go widzimy z oddali, taki sen wskazuje że czeka nas daleka droga do odbudowania radości w naszym życiu której już nam brakuje. Jednak mimo wszystko jest to sen pozytywny bowiem wskazuje on przy okazji że ta szansa na zbudowanie tego szczęścia jest widoczna.

 

Gdy śnimy o Feniksie który właśnie się odradza z popiołu, gdy jesteśmy tego świadkiem i czujemy że jest to przeżycie pozytywne dla nas, taki sen wskazuje że jesteśmy na bardzo dobrej drodze w naszym życiu, że dużo zyskujemy bądź w najbliższym czasie dużo zyskamy.

 

Natomiast sen w którym jesteśmy atakowani przez tego mitycznego stwora, ten sen jest ostrzeżeniem że czekają nas ciężkie czasy, trudne chwilę w miłości ale i finansach. Co więcej tutaj sen w takiej postaci może oznaczać że już te złe chwile się zaczęły bądź się zaczną na dniach.

 

Jak widać Feniks zazwyczaj ma pozytywne znaczenie dla nas ale nie zawsze, dlatego ważne by zapamiętać jak najlepiej swój sen. 

Feniks

13 sierpnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Słońce, Planeta Neptun, Feniks, Ptak Mityczny, Migoi, Meh-teh, Limona, quiz