Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, pieniądze, żona, dziadek, babcia, Limona, fusy
07 maja 2021

Fusy

Interpretacja Snu - Fusy

 

Fusy z kawy, z herbaty, z ziół, większość z nas patrzy na nie jako na coś nieznaczącego, pozostałości po ciepłym napoju, jednak w naszych snach mogą one mieć naprawdę duże znaczenie.

 

Jeśli śnimy że ugrzęźliśmy w  w fusach niczym w ruchomych piaskach czy też błocie, taki sen jest oznaką trudności które nas czekają w najbliższym czasie. Sen przedstawiony w ten sposób jest snem ostrzegawczym, nadal możemy zapanować nad swoim życiem i uniknąć tych problemów, to jednak będzie wymagało od nas wielu zmian i przemyślanych decyzji. Czego te decyzje będą dotyczyły tego dowiemy się z innych szczegółów tego snu.

 

Niektórzy z nas śnią o wróżbach, wróżbach z fusów, w takim śnie bardzo duże znaczenie ma to co osoba przepowiadająca nam przyszłość ujrzy, jednak jeśli chodzi o ogólny zarys tego snu musimy na niego uważać bowiem zazwyczaj jego znaczenie jest odwrotne niż to jakie przekaże nam osoba wróżąca.

 

Jak wiadomo Nasze sny niekiedy są dziwne, jednym z takich snów jest obraz fusów które spadają z nieba zamiast deszczu czy śniegu, pokrywają ulice i domy, ten sen jest snem negatywnym bowiem przepowiada on duże trudności w naszych sprawach uczuciowych, zapowiada kłótnie, zdradę bądź sam rozwód. 

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol