♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Fusy

 

Fusy z kawy, z herbaty, z ziół, większość z nas patrzy na nie jako na coś nieznaczącego, pozostałości po ciepłym napoju, jednak w naszych snach mogą one mieć naprawdę duże znaczenie.

 

Jeśli śnimy że ugrzęźliśmy w  w fusach niczym w ruchomych piaskach czy też błocie, taki sen jest oznaką trudności które nas czekają w najbliższym czasie. Sen przedstawiony w ten sposób jest snem ostrzegawczym, nadal możemy zapanować nad swoim życiem i uniknąć tych problemów, to jednak będzie wymagało od nas wielu zmian i przemyślanych decyzji. Czego te decyzje będą dotyczyły tego dowiemy się z innych szczegółów tego snu.

 

Niektórzy z nas śnią o wróżbach, wróżbach z fusów, w takim śnie bardzo duże znaczenie ma to co osoba przepowiadająca nam przyszłość ujrzy, jednak jeśli chodzi o ogólny zarys tego snu musimy na niego uważać bowiem zazwyczaj jego znaczenie jest odwrotne niż to jakie przekaże nam osoba wróżąca.

 

Jak wiadomo Nasze sny niekiedy są dziwne, jednym z takich snów jest obraz fusów które spadają z nieba zamiast deszczu czy śniegu, pokrywają ulice i domy, ten sen jest snem negatywnym bowiem przepowiada on duże trudności w naszych sprawach uczuciowych, zapowiada kłótnie, zdradę bądź sam rozwód. 

 

Fusy

07 maja 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, pieniądze, żona, dziadek, babcia, Limona, fusy