Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Garaż jest pomieszczeniem gdzie trzymamy nasz samochód, rower, motocykl. Jest to też pomieszczenie gdzie często jest dużo narzędzi, gdzie staramy się coś naprawić, pracować.

 

Jeśli we śnie jesteśmy już w garażu, nie dużym, takim na jeden samochód, domowym, taki sen może oznaczać że szukamy pewnego rodzaju ucieczki od naszego obecnego życia, ten sen jest symbolem tego też że nie pasuje nam to czym obecnie się zajmujemy, bądź to jak sobie ułożyliśmy życie prywatne. W takim śnie w garażu nie ma żadnego auta, są różne przedmioty ale bez pojazdów mechanicznych.

 

Natomiast jeśli garaż we śnie jest otwarty, przed nim stoi samochód bądź inny pojazd który wiemy że jest nasz (nawet jeśli takiego nie mamy w rzeczywistości), taki sen wskazuje nam na to że podążamy dobrą drogą, że mamy przy sobie osobę która nas szczerze kocha, ale jest tu też przesłanka o tym że ta osoba może nie być pewna naszych uczuć, dlatego jest to też podpowiedź dla nas byśmy spróbowali to uczucie tej drugiej osobie odpowiednio okazać. 

 

Garaż w bloku, centrum handlowym, bądź inny w którym jest wiele samochodów, taki sen mówi nam o tym że tak naprawdę nie mamy w życiu prywatności, są osoby które nas obserwują, są osoby które starają się nami sterować, my się temu poddajemy, pozwalamy na to. Jest to ostrzeżenie ale również zachęta do tego by nasze życie zmienić, ten sen mówi że sami możemy dokonywać wyborów ale musimy się tego nauczyć. Jest to bardzo ważne ponieważ jeśli w najbliższym czasie niczego z tym nie zrobimy wtedy nasze życie może tak wyglądać już na zawsze.

 

Pamiętajmy nie bez znaczenia ma to jaki w śnie widzimy garaż, jaki jest w nim pojazd albo czy go nie ma, co w tym miejscu robimy i czy jesteśmy sami. Każdy element naszego snu jest bardzo ważny, starajmy się ich zapamiętać jak najwięcej. 

Garaż

03 lipca 2020

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol