Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Ameryka, Narodziny, Piasek, Głaz, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
07 lipca 2023

Głaz

Interpretacja Snu - Głaz

 

Głaz to obtoczony, wskutek transportu i erozji, fragment skały o średnicy większej niż 20 cm, głazy jednak kojarzą się zazwyczaj nam z jeszcze większymi "kamieniami". 

 

Jeśli w naszym śnie pojawia się na naszej drodze głaz który blokuje nam drogę, przejście, jest na tyle duży że nie możemy go pokonać, taki sen wskazuje na trudności które mogą się pojawić na naszej drodze życiowej. Te problemy zazwyczaj są związane z naszą pracą, ale w zależności od otoczenia snu mogą one dotyczyć innych dziedzin życia. 

 

Natomiast gdy śni nam się że mimo głazu który stoi nam na drodze, czujemy że nie jest on dla nas przeszkodą, jeśli w takim śnie zdarzy się że taki głaz sami możemy przenieść, że mamy na tyle sił w sobie. Ten sen jest dla nas pozytywny, wskazuje on na to iż problemy które się pojawią na naszej drodze zostaną pokonane przez nas a nawet w sprawach służbowych mamy szansę na awans. Jednak i w tym śnie dużo zależy od otoczenia, by dokładnie sprawdzić czy chodzi o sprawy służbowe, uczuciowe czy na przykład zdrowotne.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol