♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Gotowanie

 

Codzienną czynnością z którą do czynienia ma prawie każdy to gotowanie, można gotować w domu, w restauracji, na biwaku w lesie czy też w wielu innych miejscach. W naszych snach jak wiemy każdy szczegół jest bardzo ważny w tym miejsce gdzie konkretna czynność się odbywa, czy też jak ona przebiega.

 

Jeśli gotujemy w domu obiad, dodatkowo czujemy że te gotowanie nam naprawdę dobrze wychodzi, jesteśmy z postępów zadowoleni, taki sen wskazuje na to że jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu w naszym życiu. Ten sukces o którym tutaj mowa może być związany z naszą sferą zawodową ale równie dobrze z sferą uczuciową. Jest o zależne od tego co gotujemy. 

 

Uogólniając jeśli w naszym śnie gotujemy potrawy w barwach czerwonych, jak zupa pomidorowa, jakiś sos np. do spaghetti itp. ten sen ma związek z naszym życiem uczuciowym, natomiast potrawy o barwach kremowych, białych a czasem też i niebieskich wskazują na naszym śnie na sprawy związane z sferą zawodową, z naszą pracą. Tutaj oprócz kolorów bardzo ważne jest branie pod uwagę co dokładnie gotujemy.

 

W naszych snach często może się zdarzyć że gotujemy w mniej oczywistych miejscach, jednym z takim miejsc jest dach wieżowca. Może to się wydawać ekscytujące ale tak naprawdę taki sen zazwyczaj jest ostrzeżeniem, wskazuje on na to że stoimy na krawędzi naprawdę złych wydarzeń w naszym życiu, nadal mamy szansę się przed tym uchronić dlatego jest to jedynie ostrzeżenie, bardzo ważne jest przeanalizować taki sen. 

Gotowanie

19 lutego 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: smażenie, gotowanie, czynności, włosy, strzyżenie, Limona, Wino