Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: smażenie, gotowanie, czynności, włosy, strzyżenie, Limona, Wino
19 lutego 2021

Gotowanie

Interpretacja Snu - Gotowanie

 

Codzienną czynnością z którą do czynienia ma prawie każdy to gotowanie, można gotować w domu, w restauracji, na biwaku w lesie czy też w wielu innych miejscach. W naszych snach jak wiemy każdy szczegół jest bardzo ważny w tym miejsce gdzie konkretna czynność się odbywa, czy też jak ona przebiega.

 

Jeśli gotujemy w domu obiad, dodatkowo czujemy że te gotowanie nam naprawdę dobrze wychodzi, jesteśmy z postępów zadowoleni, taki sen wskazuje na to że jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu w naszym życiu. Ten sukces o którym tutaj mowa może być związany z naszą sferą zawodową ale równie dobrze z sferą uczuciową. Jest o zależne od tego co gotujemy. 

 

Uogólniając jeśli w naszym śnie gotujemy potrawy w barwach czerwonych, jak zupa pomidorowa, jakiś sos np. do spaghetti itp. ten sen ma związek z naszym życiem uczuciowym, natomiast potrawy o barwach kremowych, białych a czasem też i niebieskich wskazują na naszym śnie na sprawy związane z sferą zawodową, z naszą pracą. Tutaj oprócz kolorów bardzo ważne jest branie pod uwagę co dokładnie gotujemy.

 

W naszych snach często może się zdarzyć że gotujemy w mniej oczywistych miejscach, jednym z takim miejsc jest dach wieżowca. Może to się wydawać ekscytujące ale tak naprawdę taki sen zazwyczaj jest ostrzeżeniem, wskazuje on na to że stoimy na krawędzi naprawdę złych wydarzeń w naszym życiu, nadal mamy szansę się przed tym uchronić dlatego jest to jedynie ostrzeżenie, bardzo ważne jest przeanalizować taki sen. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol