Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Ameryka, Narodziny, Piasek, Grad, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
30 czerwca 2023

Grad

Interpretacja Snu - Grad 

 

Grad to opad atmosferyczny, nieforemnych bryłek lodu. Opad gradu następuje w ciepłej porze roku najczęściej w okresie od maja do sierpnia.

 

Jeśli w naszym śnie mamy styczność z normalnym, niedużym opadem gradu, ale nieprzyjemnym dla nas, taki sen wskazuje na zbliżające się konflikty w naszym życiu. Ten konflikt tak naprawdę może być związany ze sprawami rodzinnym, ze znajomymi a nawet w pracy, dużo zależy od innych informacji które zawiera nasz sen, jednakże przy takim śnie ten konflikt nie będzie bardzo duży, ani długotrwały.

 

Inaczej jest gdy śni nam się grad o bardzo dużych rozmiarach. Gradobicie które w normalnym życiu mogło by zagrozić naszemu zdrowi i w takim śnie też to odczuwamy. Taki sen również wskazuje na zbliżający się konflikt w naszym życiu lecz będzie to znacznie poważniejsza sprawa bowiem ten konflikt może doprowadzić nawet do stałego zakończenia relacji, partnerskiej, przyjacielskiej czy też do odejścia albo zwolnienia z pracy. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol