♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Granat

 

Granat to broń rażąca najczęściej odłamkami oraz energią wybuchu bądź zapalający. Są oczywiście też inne rodzaje granatów jak hukowe, czy też oślepiające. Broń o której mowa najczęściej jest kojarzony z żołnierzem używającym go ręcznie. 

 

Jeśli w naszym śnie natrafimy na leżący Granat, jeśli czujemy niepewność czy ta broń wybuchnie, taki sen wskazuje na na to iż czekają nas bardzo trudne sytuacje w życiu, będą one gwałtowne i nie koniecznie dla nas pozytywne ale nadal mamy możliwość nad nimi zapanować.

 

Granat który w naszym śnie wybucha przy nas, widzimy to ale nie czujemy by nam się coś miało stać, ten sen pokazuje że już popełniliśmy duży błąd w życiu który trudno będzie teraz naprawić.

 

Są też sny w których to my jesteśmy osobą która trzyma w ręku Granat i możemy go użyć, ten sen wskazują nam na to iż trzymamy swój los w swoich rękach ale też na to że czekają nas bardzo trudne decyzje i to jakie podejmiemy będzie miało znaczenie nawet na przestrzeni naszego całego życia. 

 

Więc Granat w śnie jak i w życiu jest tak naprawę nieobliczalny i może nieść za sobą duże konsekwencje, dlatego ważne by uważać na szczegóły takiego snu.

Granat

19 listopada 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Echo, Zwierzę, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona