♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Helikopter

 
Helikopter inaczej śmigłowiec, maszyna powietrzna głównie stosowana do transportu ludzi bądź towarów drogą powietrzną, maszyna potężna i pomocna ale też może być zabójcza.
 
Jeśli w naszym śnie pojawi się helikopter, jeśli nim lecimy a do tego sami nim sterujemy mimo iż w życiu realnym nie posiadamy takiej umiejętności, taki sen wskazuje na to że możemy już niedługo uwolnić się od naszych problemów które najpewniej już dłuższy czas nam towarzyszą, wskazuje on na pozytywne ich zakończenie.
 
Niekiedy możemy śnić o katastrofie w której sami uczestniczyliśmy, mimo jednak rozbicia helikoptera nic nam nie jest. Taki sen mimo iż pozytywnie dla nas zakończony bowiem przeżyliśmy wskazuje na duże niebezpieczeństwo na naszym życiu realnym, tutaj ten sen wskazuje że możemy mieć problemy zdrowotne w nadchodzącym czasie, co więcej ten sen wskazuje na problemy które mogą być naprawdę poważne, bardzo dużo też zależy od tego czy helikopter który widzimy jest w ogniu czy tylko rozbity. Jeśli jest w ogniu taki sen jest tym bardziej groźny bowiem to może wskazywać na problemy płuc, bądź serca. W innym wypadku jest to zazwyczaj problem z kończynami, na przykład złamanie/zwichnięcie ręki, palca, nogi.
 
Jeśli śnimy o tym że jesteśmy na ziemi a helikopter jeden bądź wiele latają nad nami, taki sen wskazuje na naszą zazdrość która już się pojawiła bądź pojawi się w nadchodzącym czasie.

Helikopter

14 maja 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, Helikopter, żona, dziadek, babcia, Limona, fusy