♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Hełm

 

Hełm to część uzbrojenia obronnego, chroniącego głowę przed różnego rodzaju atakami. Dawniej bronił rycerzy przed atakami broni białej obecnie w innej formie wykorzystywany w wojsku, głównie broni głowę przed odłamkami oraz atakiem z broni palnej. 

 

Jeśli śnimy że chodzimy w hełmie, gdy w nim czujemy się swobodnie, bezpiecznie, czujemy że powinniśmy go mieć na sobie, taki sen wskazuje na nadchodzące problemy w naszym życiu, ale problemy z którymi sobie poradzimy jeśli tylko będziemy chcieli z nimi zawalczyć, jeśli się nie poddamy już na samym początku.

 

Sny w których czujemy iż taki hełm by nam się przydał, nawet taki widzimy ale nie jest w naszym zasięgu rąk, ten sen również wskazuje na nadchodzące problemy, nadal pokazuje że możemy sobie z nimi poradzić ale pokazuje też że sami tego nie zrobimy. Według tego snu będzie nam potrzebna pomoc, dlatego nie bójmy się poprosić o pomoc innych. 

 

Inny sen w którym osoby przy nas noszą hełm, my natomiast takiego nie posiadamy wskazuje na to iż czeka nas pewnego rodzaju bitwa, może to być bitwa w pracy o stanowisko, w domu o uczucie, czy nawet u lekarza o własne zdrowie. Dodatkowo taki sen sugeruje iż ta walka o nasz cel będzie bardzo trudna ale nadal jest do wygrania. 

Hełm

07 maja 2022
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Jacht, Hełm, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona