Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, Helikopter, igła, dziadek, babcia, Limona, fusy
21 maja 2021

Igła

Interpretacja Snu - Igła

 

Igła służy do wykonywania zastrzyków, ale też do szycia, małe narzędzie którym można dużo zdziałać, może nawet uratować komuś życie. 

 

Jeśli śnimy o zastrzykach które przyjmujemy, zastrzykach gdzie nie ma strzykawki a jest jedynie igła i to na niej się skupiamy, taki sen wskazuje na zagrożenie w naszym życiu, zagrożenie nie zdrowotne a zagrożenie związane ze sprawami uczuciowymi, możemy stracić osobę nam bliską ale wina nie będzie leżała po naszej stronie. 

 

Sen w którym szyjemy, cerujemy bądź doszywamy i tak jak w poprzednim na pierwszy plan schodzi igła, taki sen jest oznaką że nadal możemy naprawić swoje błędy które popełniliśmy których być może nie zauważamy na tą chwilę. 

 

Jest też pewien klasyk czyli igła w stogu siana, takie sny też się zdarzają a wskazują one nasze zagubienie, ten sen stara się nam pokazać że nie będzie łatwo ale też daje nam nadzieje na to że możemy osiągnąć swój cel jeśli o to zawalczymy. W takim śnie zdarza się że odnajdziemy tą igłę, jest to wówczas symbol lepszych dla nas czasów.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol