Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Inflacja, Narodziny, Piasek, Okna, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
23 czerwca 2023

Inflacja

Interpretacja Snu - Inflacja

 

Inflacja to proces trwałego wzrostu ogólnego poziomu cen w gospodarce, skutkiem tego waluta konkretnego kraju traci na wartości, za tą samą sumę pieniędzy możemy kupić znacznie mniej niż przed wzrostem inflacji. 

 

Mimo iż Inflacja może być ciężka do odczytania w naszych snach, to już nie raz miałam głosy o tym że tak się dzieje dlatego postanowiłam napisać ten artykuł o śnie gdzie pojawia się właśnie inflacja. 

 

Jeśli w naszym śnie mam poczucie że nasze pieniądze są coraz mniej warte, taki sen wskazuje na to iż czeka nas trudniejszy okres czasu, jest to bezpośrednio związany właśnie z pieniędzmi. Taki sen może oznaczać w skrajnych wypadkach że stracimy pracę bądź że inwestycja którą poczyniliśmy nie zwróci się, w tych najłagodniejszych przepadkach taki sen oznacza że w najbliższym czasie nie będziemy się rozwijać, nie będziesz zwiększać naszego zarobku tylko na dłuższy czas staniemy w miejscu. 

 

W takich snach możemy odczuć tą inflację na różne sposoby. Pierwszy i podstawowy to ten gdzie zwyczajnie czujemy to, gdy mamy świadomość że tak się właśnie dzieje mimo iż konkretne sytuacje w tym śnie nie mają miejsca, innym snem gdzie to możemy zauważyć to sen gdzie próbujemy coś kupić widzimy cenę produktu, chcemy za niego zapłacić ale mimo iż mamy konkretną kwotę przygotowaną to dostajemy informację że nie stać nas na ten produkt. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol