Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Jabłko, Rower, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
28 maja 2022

Jabłko

Interpretacja Snu - Jabłko 

 

Jabłko czyli kulisty owoc, znany nam wszystkim, spotykany w różnych odmianach, w różnych kolorach z różną soczystością i słodkością. 

 

Jeśli w naszym śnie pojawia się motyw Jabłka, a dokładniej jeśli ten owoc chcemy zjeść i jest on dojrzały, czerwony, twardy, idealny. Taki sen wskazuje tak naprawdę na powodzenie w nowych relacja ale i w tych które już mamy, powodzenie w miłości czy też w nawiązywaniu nowych przyjaźni i utrzymaniu tych starych. 

 

Odwrotny sen gdy pojawia się motyw Jabłka które jest zgniłe, nieatrakcyjne, nieprzyjemne. Taki sen wskazuje tą drugą stronę medalu czyli trudności w miłości, niepowodzenie, wskazywać taki sen może na zbliżające się problemy w naszym życiu a związane będą one z osobami które znamy bądź osobami które poznamy. 
 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol