Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Rakieta, Fajerwerki, Jacht, Rower, Wróżba, Cmentarz, Huśtawka, Limona
14 maja 2022

Jacht

Interpretacja Snu - Jacht

 

Jacht czyli jednostka pływająca, zazwyczaj mniejszy statek, najczęściej budowany i wykorzystywany do celów rekreacyjnych lub turystycznych ale też są jachty wykorzystywane w sporcie. 

 

Jeśli śnimy że jesteśmy na jachcie, płyniemy przez wielką wodę, taki sen wskazuje na to iż czekają nas lepsze czasy finansowe, ten sen wskazuje iż czeka nas zmiana która pozwoli nam poczuć swobodę finansową, poczujemy bezpieczeństwo.

 

Gdy natomiast śni nam się pożar na jachcie na którym właśnie jesteśmy, gdy ten jacht na którym przemywamy powoli się sypie pod wpływem pożaru, taki sen niestety jest odwrotnością tego pierwszego, on wskazuje na problemy finansowe które się do nas zbliżają, co więcej nie będziemy widzieli z tej sytuacji wyjścia co nie oznacza że takiej nie będzie. 

 

Oglądając w naszym śnie Jacht z brzegu, gdy na nim nie jesteśmy ale tylko go podziwiamy, wręcz w takim śnie marzymy o nim, ten sen wskazuje iż mamy przed sobą duże szansę w przyszłości, ten sen też głównie mówi o finansach ale jedynie wskazuje na to iż będziemy mieli przed sobą możliwość ich poprawienia, a czy tak się stanie będzie zależne od naszych decyzji. 

 

Jacht w naszych snach zazwyczaj mówi o sprawach związanych z finansami ale nadal bardzo ważne są też inne elementy snu. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol