Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, dom, emerytura, Helikopter, jajka, dziadek, babcia, Limona, fusy
29 maja 2021

Jajka

Interpretacja Snu - Jajka

 

Wyróżniamy wiele jajek, kurze, przepiórcze, strusie, ale też jaja składają przeróżne ryby, płazy, gady inne ptaki a nawet nieliczne ssaki. Dla wielu z nas jajka to jedynie produkt spożywczy z półek sklepowych. 

 

Jeśli śnimy że sami wysiadujemy jajko, jeśli w takim śnie nawet nie jesteśmy sobą i wiemy o tym ale dalej się staramy i wysiadujemy takie jajko, taki sen wskazuje nam na to iż pojawi się w naszym życiu osoba która będzie dla nas bardzo życzliwa, która pomoże nam w trudnych chwilach. 

 

Jeśli jesteśmy świadkiem wykluwania się nowego życia w naszym śnie, taki obraz wskazuje głównie na to iż już niedługo powiększy się nasza rodzina, niedługo czyli okres do dwóch lat według sennika. Jednak tutaj trzeba zaznaczyć że nie musi to oznaczać naszej ciąży bądź naszej partnerki, powiększenie rodziny może być związane z innym członkiem w naszej rodzinie bądź nawet zaopiekowaniem się psem. 

 

Kolejnym snem jest przygotowywanie posiłku gdzie główną rolę grają jajka. Taki sen pokazuje że czeka nas wyzwanie w nadchodzącym czasie czekają nas trudności które mogą uprzykrzyć nam życie, lecz taki sen wskazuje nam zazwyczaj też rozwiązanie tego problemu ale to już kwestia do dokładnej analizy całego snu. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol