Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Jaskinia, Szczepienie, Cygan, Brat, Wróżba, Rycerz, Cmentarz, Huśtawka, Limona
11 marca 2022

Jaskinia

Interpretacja Snu - Jaskinia

 

Jaskinia czyli naturalna pusta przestrzeń w skale o rozmiarach umożliwiających jej penetrację przez człowieka. Często miejsce ciemne, nieprzyjemne, ale też mimo minusów w dawnych latach służące za schronienie. 

 

Jeśli w śnie przemierzamy Jaskinie, czujemy się w niej niekomfortowo ale mimo to nadal chcemy iść dalej, taki sen wskazuje że poradzimy sobie z nadchodzącymi problemami w naszym życiu, te problemy najczęściej są związane ze sprawami sercowymi aczkolwiek ten jeden element snu nie daje tej pewności.

 

Jaskinia w której się zgubiliśmy, czujemy się zagrożeni, taki sen również mówi o zbliżających problemach lecz tutaj w odróżnieniu do poprzedniego snu wskazuje na to iż możemy tych problemów nie pokonać, warto próbować im zapobiec. 

 

W naszym śnie też możemy przemierzać Jaskinie która jest oświetlona, która tak naprawdę dostarcza nam dużo pozytywnych doznań, ten sen wskazuje na zbliżające się pozytywne chwile, możemy zostać zaskoczeni przez osobę na której nam zależy miłą niespodzianką bądź wyznaniem samych uczuć. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol