Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi, Pracy
12 marca 2020

Krew Innej Osoby

W ostatnim artykule napisałam parę słów o snach związanych z naszą krwią, a co jeśli krew we śnie nie jest nasza. Takich przypadków jest też wiele jeśli nie więcej, więc warto im też się przyjrzeć. 

 

Przemoc w śnie nie zawsze wiąże się z krwią, widząc bójkę nawet na noże nie zawsze jest tam widoczna krew, lecz jeśli stanie się inaczej i widzimy że ta krew się pojawiła a co gorsza jest jej dużo podczas takiej bójki, oznacza to że mamy duży problem ze sobą, że możemy skrzywdzić sami siebie, że nasze obecne życie nam nie odpowiada i potrzebujemy dużych zmian żeby odnaleźć w końcu szczęście.

 

Natomiast jeśli widzimy krew, kałużę krwi, plamę krwi, ale nie wiemy czyja to krew skąd się wzięła, taki sen pokazuje nam że podświadomie się martwimy o kogoś, że szukamy informacji albo chcemy komuś pomóc. Dużo oczywiście zależy od całej otoczki gdzie tą krew widzieliśmy. 

 

Sny niekiedy pokazują naszą gorszą naturę, sen może ukazać że lubimy sprawiać innym ból, że zamiast komuś pomóc chcemy mu dołożyć jeszcze cierpienia. Takie znaczenie ma sen w którym widzimy rannych ludzi z których ran nadal wypływa krew. Jest to symbol tego że podświadomie cieszymy się z tego że inni mają gorzej niż my, nawet jeśli się nie przyznajemy sami przed sobą że tak właśnie jest. 

 

Jak wiecie z poprzedniego artykułu sytuacji w snach z krwią jest wiele, np. picie krwi może zapowiadać przypływ nowej siły, nowej energii już na następny dzień.

Zapraszam do kontaktu ze mną, gdy tylko potrzebujesz interpretacji swojego snu, postaram się pomóc w jego zrozumieniu. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol