Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Yeti, Planeta Neptun, Wielka Stopa, Księżyc, Migoi, Meh-teh, Limona, quiz
30 lipca 2021

Księżyc

Interpretacja Snu - Księżyc

 

Księżyc widzimy go prawie codziennie, wydaje się blisko a mimo to jest tak daleko od nas, jest uważany za symbol tajnych, ukrytych stron przyrody, ale też i natury człowieka. Ma bardzo duże znaczenie w życiu na ziemi, między innymi odpowiada za przypływy, odpływy, mówi się też że ma bardzo duże znaczenie w naszych snach jak i samym zasypianiu. 

 
Księżyc w naszych snach ma wiele symboli, dużo zależy od tego w jakiej formie go widzimy. Jeśli śni nam się pełnia księżyca, taki sen wskazuje na potrzebę seksualną w naszym życiu, na potrzebę zmian, wskazuje go że powinniśmy wręcz poszukać nowych doznań, nowych emocji. 
 
Jeśli księżyc jest niewidoczny, mimo iż niebo w nocy jest czyste my go szukając nie możemy go dostrzec, taki sen wskazuje że czekają nas ciężkie czasy, zazwyczaj jest to związane z finansami, ale niekiedy też z sprawami uczuciowymi. Dużo możemy stracić ale mimo tej złej symboliki jest to też sen który może nam pomóc bowiem nadal możemy zapobiec tym złym czasom. 
 
Jeśli śnimy że widzimy z kolei pół księżyca, taki sen jest wskazuje że czekają na bardzo trudne wybory w życiu i ich czas się bardzo szybko do nas zbliża. Zazwyczaj tutaj też te wybory będą związane z finansami ale jeśli w towarzystwie księżyca widać gwiazdy ten sen będzie dotyczył spraw sercowych. 

 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol