♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Księżyc

 

Księżyc widzimy go prawie codziennie, wydaje się blisko a mimo to jest tak daleko od nas, jest uważany za symbol tajnych, ukrytych stron przyrody, ale też i natury człowieka. Ma bardzo duże znaczenie w życiu na ziemi, między innymi odpowiada za przypływy, odpływy, mówi się też że ma bardzo duże znaczenie w naszych snach jak i samym zasypianiu. 

 
Księżyc w naszych snach ma wiele symboli, dużo zależy od tego w jakiej formie go widzimy. Jeśli śni nam się pełnia księżyca, taki sen wskazuje na potrzebę seksualną w naszym życiu, na potrzebę zmian, wskazuje go że powinniśmy wręcz poszukać nowych doznań, nowych emocji. 
 
Jeśli księżyc jest niewidoczny, mimo iż niebo w nocy jest czyste my go szukając nie możemy go dostrzec, taki sen wskazuje że czekają nas ciężkie czasy, zazwyczaj jest to związane z finansami, ale niekiedy też z sprawami uczuciowymi. Dużo możemy stracić ale mimo tej złej symboliki jest to też sen który może nam pomóc bowiem nadal możemy zapobiec tym złym czasom. 
 
Jeśli śnimy że widzimy z kolei pół księżyca, taki sen jest wskazuje że czekają na bardzo trudne wybory w życiu i ich czas się bardzo szybko do nas zbliża. Zazwyczaj tutaj też te wybory będą związane z finansami ale jeśli w towarzystwie księżyca widać gwiazdy ten sen będzie dotyczył spraw sercowych. 

 

Księżyc

30 lipca 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Yeti, Planeta Neptun, Wielka Stopa, Księżyc, Migoi, Meh-teh, Limona, quiz