♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Artykuł z poprzedniego tygodnia był ogólnym opisem snów o domu, ale takim który widzimy z zewnątrz. Dziś chciałam Wam przybliżyć konkretne pomieszczenie a mianowicie kuchnię. Czyli serce naszego domu.

 

W snach gdy znajdujemy się w kuchni ma bardzo duże znaczenie to jak ona wygląda, to co w niej robimy, ogólnym symbolem kuchni są sprawy osobiste oraz sprawy związane z rodziną. 

 

Jeśli kuchnia która nam się śni przypomina naszą rodzinną kuchnię z dzieciństwa, jest to symbol tego że czujemy iż idziemy w życiu odpowiednią stronę, jednak po takim śnie też musimy pamiętać by nie zaprzestawać walki o naszą przyszłość, mimo iż idzie wszystko w odpowiednim kierunku, nie oznacza to że nie możemy zboczyć z tej drogi. 

 

Kucha w której gotujemy, bądź widzimy jak ktoś gotuje, taki sen jest symbolem naszych pragnień i bynajmniej chodzi tutaj o pragnienia związane z jedzeniem. Tutaj chodzi o nasz pragnienia seksualne, o naszą intymność, w zależności od sytuacji we śnie może to być między innymi pragnienie nowych doznań seksualnych albo oznaka że za rzadko mamy kontakty intymne z naszym partnerem bądź partnerką. Taki sen może być ostrzeżeniem albo też zachętą do tego by zawalczyć o spełnienie naszych pragnień. 

 

Inne znaczenie ma sen w którym kuchnia jest w opłakanym stanie, ale mimo to jest w niej wiele osób. Taki sen zazwyczaj jest symbolem tego że coś straciliśmy w życiu, często w takim śnie odczuwamy niepokój bądź osamotnienie mimo iż jest wiele osób obok nas. Można go odczytać jako przepowiednie, czyli to co się stanie, że utracimy kontakt z osobami na których nam zależy albo znak że już to się stało ale nadal mamy szansę o nich zawalczyć bo mimo osamotnienia oni o nas nie zapomnieli. 

 

Jak sami wiecie w kuchni może się zadziać wiele różnych sytuacji, od pożaru bądź powodzi, po imprezy albo puste szafki i ogólną pustkę.

 

Dlatego wszystkiego nie sposób opisać. Po indywidualną interpretacje snów zapraszam do mnie. Kontakt możliwy przez formularz. 

Kuchnia

29 maja 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Podróżach