Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

Artykuł z poprzedniego tygodnia był ogólnym opisem snów o domu, ale takim który widzimy z zewnątrz. Dziś chciałam Wam przybliżyć konkretne pomieszczenie a mianowicie kuchnię. Czyli serce naszego domu.

 

W snach gdy znajdujemy się w kuchni ma bardzo duże znaczenie to jak ona wygląda, to co w niej robimy, ogólnym symbolem kuchni są sprawy osobiste oraz sprawy związane z rodziną. 

 

Jeśli kuchnia która nam się śni przypomina naszą rodzinną kuchnię z dzieciństwa, jest to symbol tego że czujemy iż idziemy w życiu odpowiednią stronę, jednak po takim śnie też musimy pamiętać by nie zaprzestawać walki o naszą przyszłość, mimo iż idzie wszystko w odpowiednim kierunku, nie oznacza to że nie możemy zboczyć z tej drogi. 

 

Kucha w której gotujemy, bądź widzimy jak ktoś gotuje, taki sen jest symbolem naszych pragnień i bynajmniej chodzi tutaj o pragnienia związane z jedzeniem. Tutaj chodzi o nasz pragnienia seksualne, o naszą intymność, w zależności od sytuacji we śnie może to być między innymi pragnienie nowych doznań seksualnych albo oznaka że za rzadko mamy kontakty intymne z naszym partnerem bądź partnerką. Taki sen może być ostrzeżeniem albo też zachętą do tego by zawalczyć o spełnienie naszych pragnień. 

 

Inne znaczenie ma sen w którym kuchnia jest w opłakanym stanie, ale mimo to jest w niej wiele osób. Taki sen zazwyczaj jest symbolem tego że coś straciliśmy w życiu, często w takim śnie odczuwamy niepokój bądź osamotnienie mimo iż jest wiele osób obok nas. Można go odczytać jako przepowiednie, czyli to co się stanie, że utracimy kontakt z osobami na których nam zależy albo znak że już to się stało ale nadal mamy szansę o nich zawalczyć bo mimo osamotnienia oni o nas nie zapomnieli. 

 

Jak sami wiecie w kuchni może się zadziać wiele różnych sytuacji, od pożaru bądź powodzi, po imprezy albo puste szafki i ogólną pustkę.

 

Dlatego wszystkiego nie sposób opisać. Po indywidualną interpretacje snów zapraszam do mnie. Kontakt możliwy przez formularz. 

Kuchnia

29 maja 2020
Sny po przebudzeniu wzbudzają w nas różne uczucia. Bywa, że śnimy o czymś przyjemnym. Zdarza się, że do tego stopnia, że żałujemy, iż się obudziliśmy. Bywają sny nagłe i niezrozumiałe, jednak na tyle nieznaczące, że zaraz o nich zapominamy. Czasem jednak przyśni się nam coś nieprzyjemnego, bywa że w ręcz przerażającego np. sen o już nie żyjącej osobie. Jednak czy te sny zawsze muszą przepowiadać coś złego? 

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol