Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Nocnych Potworach, Podróżach
29 maja 2020

Kuchnia

Artykuł z poprzedniego tygodnia był ogólnym opisem snów o domu, ale takim który widzimy z zewnątrz. Dziś chciałam Wam przybliżyć konkretne pomieszczenie a mianowicie kuchnię. Czyli serce naszego domu.

 

W snach gdy znajdujemy się w kuchni ma bardzo duże znaczenie to jak ona wygląda, to co w niej robimy, ogólnym symbolem kuchni są sprawy osobiste oraz sprawy związane z rodziną. 

 

Jeśli kuchnia która nam się śni przypomina naszą rodzinną kuchnię z dzieciństwa, jest to symbol tego że czujemy iż idziemy w życiu odpowiednią stronę, jednak po takim śnie też musimy pamiętać by nie zaprzestawać walki o naszą przyszłość, mimo iż idzie wszystko w odpowiednim kierunku, nie oznacza to że nie możemy zboczyć z tej drogi. 

 

Kucha w której gotujemy, bądź widzimy jak ktoś gotuje, taki sen jest symbolem naszych pragnień i bynajmniej chodzi tutaj o pragnienia związane z jedzeniem. Tutaj chodzi o nasz pragnienia seksualne, o naszą intymność, w zależności od sytuacji we śnie może to być między innymi pragnienie nowych doznań seksualnych albo oznaka że za rzadko mamy kontakty intymne z naszym partnerem bądź partnerką. Taki sen może być ostrzeżeniem albo też zachętą do tego by zawalczyć o spełnienie naszych pragnień. 

 

Inne znaczenie ma sen w którym kuchnia jest w opłakanym stanie, ale mimo to jest w niej wiele osób. Taki sen zazwyczaj jest symbolem tego że coś straciliśmy w życiu, często w takim śnie odczuwamy niepokój bądź osamotnienie mimo iż jest wiele osób obok nas. Można go odczytać jako przepowiednie, czyli to co się stanie, że utracimy kontakt z osobami na których nam zależy albo znak że już to się stało ale nadal mamy szansę o nich zawalczyć bo mimo osamotnienia oni o nas nie zapomnieli. 

 

Jak sami wiecie w kuchni może się zadziać wiele różnych sytuacji, od pożaru bądź powodzi, po imprezy albo puste szafki i ogólną pustkę.

 

Dlatego wszystkiego nie sposób opisać. Po indywidualną interpretacje snów zapraszam do mnie. Kontakt możliwy przez formularz. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol