Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Łazience, Podróżach
05 czerwca 2020

Łazienka

Nasze sny nie skupiają się tylko na tym co robimy, co się wokół nas dzieje ale też bardzo ważne jest miejsce w którym jesteśmy, tak jak w poprzednich artykułach starałam się Wam to przekazać. Dziś się skupię na pomieszczeniu w domu, a konkretnie na łazience.

 

Jest to pomieszczenie w którym nie spędzamy całego dnia ale raczej bywamy tam dosyć często, w naszym śnie duże znaczenie ma to jak ta łazienka wygląda. 

 

Jeśli śnimy że jesteśmy w białej łazience, uporządkowanej, a do tego bierzemy w niej kąpiel, oznacza to że jesteśmy pogodzeni z naszym losem, umiemy odnaleźć w życiu harmonię, nie musimy szukać na siłę czegoś więcej w naszym życiu, powinniśmy się skupić na tym co mamy, cieszyć się z tego, oczyścić swój umysł od ciągłej pogoni za czymś więcej, często sami już nie wiemy za czym.

 

Natomiast jeśli łazienka w której jesteśmy podczas naszego snu jest brudna, zniszczona, stara, do generalnego remontu, jest to znak dla nas że powinniśmy zastanowić się nad naszym życiem, czas poukładać swoje sprawy, spróbować coś naprawić, nie powinniśmy się zamykać, a zacząć walczyć o lepsze czasy. 

 

W naszych snach nie musimy być sami w tej łazience, możemy napotkać tam osoby które dobrze znamy, jest to symbol że powinniśmy zasięgnąć pomocy u innych, jednak mimo że we śnie pojawi się na przykład nasza mama, siostra, przyjaciółka, mąż, żona, ten sen nie mówi nam o konkretniej osobie, ale często chodzi tutaj o kogoś całkowicie obcego, jak przykładowo pomoc społeczną, policje czy też pomoc finansową w banku. Żeby to odczytać, do kogo powinniśmy się zgłosić musimy przeanalizować kogo spotkaliśmy we śnie, w jakiej dokładnie sytuacji oraz z kim, z czym ta osoba nam się głównie kojarzy.

 

Snów o łazienkach jak każdych innych jest niezliczona liczba i każdy element tutaj jest ważny, jak widok za oknem, jak łazienka bez okna, jej kolor czy też przedmioty w niej. Dlatego wszystkich nie sposób opisać w tym krótkim artykule, zapraszam do indywidualnej interpretacji snów.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol