♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Lupa

 

Lupa czyli przedmiot wykorzystujący soczewkę do optycznego powiększania z bliskiej odległości przedmiotów, tekstów itp. Lupa niegdyś kojarzyła nam się z detektywami których widzieliśmy w filmach, czy też bajkach, obecnie jest to nieco rzadziej używany przedmiot ale nadal stosowany. 

 

Jeśli śni nam się że używamy Lupy bo pomóc sobie odczytać tekst, mimo to w śnie nam się to nie udaje, nie umiemy np. wyostrzyć obrazu, taki sen wskazuje że umyka nam w życiu coś bardzo ważnego, jakiś szczegół który może dużo zmienić.

 

Gdy jest odwrotna sytuacja i dajemy sobie radę z użytkowaniem Lupy, ten sen wskazuje że podążamy odpowiednią ścieżką, radzimy sobie z naszymi problemami, ten sen też wskazuje na to byśmy się nie poddawali a dalej dążyli do celu.

 

Natomiast sen w którym Lupa jest nam potrzebna ale nie możemy takiej odnaleźć wskazuje na to iż powinniśmy się otworzyć na pomoc z zewnątrz w najbliższym czasie. 

Lupa

04 czerwca 2022
Sennik - Wróżba, Rakieta, Fajerwerki, Jabłko, Lupa - Wróżka Online