Sennik - Wróżba, Rakieta, Fajerwerki, Jabłko, Lupa - Wróżka Online
04 czerwca 2022

Lupa

Interpretacja Snu - Lupa

 

Lupa czyli przedmiot wykorzystujący soczewkę do optycznego powiększania z bliskiej odległości przedmiotów, tekstów itp. Lupa niegdyś kojarzyła nam się z detektywami których widzieliśmy w filmach, czy też bajkach, obecnie jest to nieco rzadziej używany przedmiot ale nadal stosowany. 

 

Jeśli śni nam się że używamy Lupy bo pomóc sobie odczytać tekst, mimo to w śnie nam się to nie udaje, nie umiemy np. wyostrzyć obrazu, taki sen wskazuje że umyka nam w życiu coś bardzo ważnego, jakiś szczegół który może dużo zmienić.

 

Gdy jest odwrotna sytuacja i dajemy sobie radę z użytkowaniem Lupy, ten sen wskazuje że podążamy odpowiednią ścieżką, radzimy sobie z naszymi problemami, ten sen też wskazuje na to byśmy się nie poddawali a dalej dążyli do celu.

 

Natomiast sen w którym Lupa jest nam potrzebna ale nie możemy takiej odnaleźć wskazuje na to iż powinniśmy się otworzyć na pomoc z zewnątrz w najbliższym czasie. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol