Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Małżeństwie, Podróżach
04 września 2020

Małżeństwo

Wielu z nas dąży bądź dążyło do zbudowania rodziny, stabilnego życia czyli małżeństwa. Często też śnimy o tym że mamy już męża, żonę, czasem jest to osoba z którą już jesteśmy ale czasem zdarza się że we śnie naszym partnerem życiowym jest ktoś całkowicie inny niż w życiu codziennym. 

 

Jeśli w naszym śnie prowadzimy udane życie rodzinne, często w nim myśli o tym że jesteśmy żoną bądź mężem, a dodatkowo w życiu codziennym taka sytuacja u nas jeszcze nie miała miejsca, oznacza to że pragniemy zmiany w życiu codziennym, lecz nie koniecznie ta zmiana jest związane ze ślubem.

 

Natomiast jeśli jesteśmy w stałym związku we śnie ale i w życiu codziennym, taki sen jest pewnego rodzaju ostrzeżeniem, a dokładniej ostrzeżeniem przed zmianami które nie będą dla nas pozytywne. Zazwyczaj chodzi tutaj o sprawy rodzinne, lecz dużo zależy od innych znaków w naszym śnie, wtedy można to określić dokładniej. 

 

Jak wiadomo nasze sny czasem nie odzwierciedlają realnego życia, dlatego zdarzają się sny na przykład gdzie mamy wielu mężów, bądź wiele żon, taki sen jest oznaką powodzenia w sferze finansowej, ale nie tej obecnej, nie zależnie ile zarabiamy ale też która nadchodzi. Czas też można określi ale to kolejna sprawa która wymaga przeanalizowania konkretnych szczegółów które występują w naszym śnie. 

 

Sytuacji w naszych snach może być wiele, możemy być mężczyzną i mężem mimo że tak naprawdę jesteśmy kobietą (i na odwrót), możemy śnić o samych obrączkach, o tym że jesteśmy wdową itd.

 

Jeśli nie wiesz co oznacza Twój sen zapraszam do kontaktu.

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol