♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Matka - Mama

 

Matka, kobieta która wydała nas na świat, która się nami opiekuje, osoba walcząca z przeciwnościami, momentami samotna w tej walce i niedoceniana. Drugą stroną tej osoby może być kobieta która niestety się zagubiła, popada w patologię, nie umie się zająć swoim dzieckiem. Mimo iż to jest okropne trzeba być świadomym tego że i takie sytuacje się zdarzają. 

 

W naszym śnie Matka symbolizuje osobę której zazwyczaj ufamy, to ona często jest przewodnikiem w naszym śnie, wskazuje nam drogę nie zawsze w oczywisty sposób. 

 

Jeśli śnimy że podążamy za naszą Mamą w nieznane, nie wiemy gdzie jesteśmy ale ufamy jej i idziemy za nią dalej, taki sen wskazuje że i w życiu realnym jest nam potrzebna taka osoba, jest to symbol naszego zagubienia się w życiu codziennym albo służbowym. Dzięki temu snu też wiemy że taka osoba jest przy nas tylko musimy na nią zwrócić uwagę i nie bać się poprosić o pomoc.

 

Sen w którym dopiero się rodzimy, jesteśmy niemowlakiem podczas porodu naszej Matki, ten sen można zinterpretować że tak naprawdę odnaleźliśmy już nową drogę w naszym życiu bądź powinniśmy znaleźć nowy kierunek naszego życia. Sen tego typu też wskazuje że ta nowa droga jest albo będzie dla nas korzystana, dlatego nie powinniśmy się jej bać, to co nowe może okazać się dla nas bardzo pozytywne ale też wymaga to czasy by się rozwinąć.

Matka - Mama

26 marca 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: rodzina, mama, tata, syn, córka, żona, dziadek, sprzątanie, Limona, Wino