♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Ciąża w naszych snach ma różne znaczenie, możemy widzieć naszą ciążę ale też osoby w ciąży. To dwa różne znaczenia, w tym artykule skupie się na snach gdy to my jesteśmy w ciąży.


Gdy śnimy że jesteśmy w ciąży jest to zazwyczaj pozytywne dla nas znaczenie, najczęściej oznacza to że wyczekujemy nowych możliwości w naszym życiu, nowych doznań i możesz się ich już niedługo spodziewać, jednak nie zawsze są one związane z dzieckiem, z założeniem rodziny. Mogą to być nowe bliskie znajomości, nowe wyzwania w pracy z którymi sobie poradzimy ale też i wyjazdy, wycieczki, chęć poznania czegoś nowego i sprawdzenia siebie.

 
W snach możemy też doświadczyć porodu, najbardziej pozytywną dla nas ciążą jest ciąża bliźniacza. Taka ciąża i poród może oznaczać że mimo obecnych problemów w życiu zacznie już niedługo nam się układać, a gdy już nam się powodzi wtedy oznacza to że nadal będziemy trwać w tej dobrej passie. Taka ciąża też może oznaczać dodatkowy przypływ pieniędzy, którego się tak naprawdę nie spodziewamy. 


Ciąża może mieć też negatywne znaczenie, kiedy we śnie pojawiają się jakieś komplikacje z ciążą, czujemy że jest coś nie tak czy to podczas prowadzenia ciąży czy porodu, może to oznaczać że napotkamy w życiu w nadchodzącym czasie problemy z którymi nie będziemy umieli sobie poradzić samodzielnie. 

 

Zapraszam do kolejnego mojego artykułu w którym przedstawię podstawowe znaczenie gdy widzimy kogoś w ciąży. 

Moja Ciąża

24 stycznia 2020
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Duchach, Pocałunku, Ciąży, Małżeństwie, Krwi