Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Tramwaj, Szczepienie, Cygan, Mumia, Wróżba, Rycerz, Cmentarz, Huśtawka, Limona
04 marca 2022

Mumia

Interpretacja Snu - Mumia

 

Mumia czyli zmumifikowane ciało człowieka lub zwierzęcia, zabezpieczone przed rozkładem, w starożytnym Egipcie Mumifikacja miała na celu zapewnienie wiecznego życia dla najważniejszych ludzi jak Faraon. 

 

Jeśli śni nam się Mumia w grobowcu otwartym, taki sen wskazuje że czeka nas długa walka o nasze cele, wskazuje ten sen na to iż może nie być nam łatwo w nadchodzącym czasie ale mimo to nie warto się poddawać i trzeba walczyć o swoje. 

 

Sen w którym Mumia wydaje się świeżo zabalsamowana, gdy zdajemy sobie sprawę iż osoba zmarła bardzo niedawno, taki sen stara się nam wskazać iż nasza droga do spełnienia dopiero się zaczyna, ale jest to właściwa droga. 

 

Sen z Mumią zwierzęcą wskazuje na sen w którym nasz przyjaciel bądź przyjaciółka się od nas oddala ale mimo to nadal ta osoba będzie dla nas ważna, ten sen też wskazuje że warto zawalczyć o tą przyjaźń, nie powinniśmy się poddawać. 
 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol