♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Nagroda

 

Nagroda czyli korzyść materialna bądź niematerialna którą możemy zyskać poprzez pewne zawody, pewne zadania, czy też poprzez wykonywaną przez nas pracę. 

 

Nagroda kojarzy się z czymś pozytywnym, skupimy się tutaj na nagrodach nie konkretnych bowiem to zmienia całkowicie znaczenie snu a bardziej na poczuciu że tą nagrodę otrzymujemy bądź ją dajemy.

 

W naszych snach zazwyczaj nagroda podobnie jak w życiu kojarzy się z czymś pozytywnym, bowiem sen w którym otrzymujemy nagrodę próbuje nam przekazać że odpowiednio prowadzimy nasze życie, że decyzje które podejmujemy w ostatnim czasie są prawidłowe i w życiu realnym możemy dzięki temu dużo zyskać w nadchodzącym czasie. 

 

Są też sny w których sam taką nagrodę przekazujemy, taki sen też jest zazwyczaj pozytywny, wskazuje on na to że bliskie nam osoby życzą nam dobrze, że osoby którym ufamy te zaufanie doceniają i chcą dla nas jak najlepiej a co więcej czekają nas pozytywne chwile dzięki osobą z naszego najbliższego otoczenia w najbliższym czasie. 

 

Są też sny w których taką nagrodę tracimy poprzez przegraną, sen w którym dużo o tym myślimy, czujemy ten zawód na samym sobie ale i na otoczeniu, czujemy pewną nieuczciwość, taki sen jest snem negatywnym. Wskazuje on że prawdziwym życiu coś bądź kogoś stracimy w nadchodzącym czasie i nie chodzi tutaj o nagrodę a bardziej o zaufanie, o osobę którą kochamy, czy też bardziej materialne rzeczy jak utrata pracy czy prawa jazdy. Bardzo dużo zależy od szczegółów w takim śnie. 

Nagroda

17 grudnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Nagroda, Szczepienie, Niebo,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona