Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Nagroda, Szczepienie, Niebo,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona
17 grudnia 2021

Nagroda

Interpretacja Snu - Nagroda

 

Nagroda czyli korzyść materialna bądź niematerialna którą możemy zyskać poprzez pewne zawody, pewne zadania, czy też poprzez wykonywaną przez nas pracę. 

 

Nagroda kojarzy się z czymś pozytywnym, skupimy się tutaj na nagrodach nie konkretnych bowiem to zmienia całkowicie znaczenie snu a bardziej na poczuciu że tą nagrodę otrzymujemy bądź ją dajemy.

 

W naszych snach zazwyczaj nagroda podobnie jak w życiu kojarzy się z czymś pozytywnym, bowiem sen w którym otrzymujemy nagrodę próbuje nam przekazać że odpowiednio prowadzimy nasze życie, że decyzje które podejmujemy w ostatnim czasie są prawidłowe i w życiu realnym możemy dzięki temu dużo zyskać w nadchodzącym czasie. 

 

Są też sny w których sam taką nagrodę przekazujemy, taki sen też jest zazwyczaj pozytywny, wskazuje on na to że bliskie nam osoby życzą nam dobrze, że osoby którym ufamy te zaufanie doceniają i chcą dla nas jak najlepiej a co więcej czekają nas pozytywne chwile dzięki osobą z naszego najbliższego otoczenia w najbliższym czasie. 

 

Są też sny w których taką nagrodę tracimy poprzez przegraną, sen w którym dużo o tym myślimy, czujemy ten zawód na samym sobie ale i na otoczeniu, czujemy pewną nieuczciwość, taki sen jest snem negatywnym. Wskazuje on że prawdziwym życiu coś bądź kogoś stracimy w nadchodzącym czasie i nie chodzi tutaj o nagrodę a bardziej o zaufanie, o osobę którą kochamy, czy też bardziej materialne rzeczy jak utrata pracy czy prawa jazdy. Bardzo dużo zależy od szczegółów w takim śnie. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol