♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Neptun

 

Neptun jest ósmą planetą według oddalenia od Słońca. Została nazwana imieniem Rzymskiego Boga Morza, odpowiednika greckiego Posejdona. Symbolika planety jest związana z głębią ludzkiej psychiki oraz emocjami. Dziś zajmiemy się snem w której rolę główną odgrywa Właśnie ta planeta a nie Bóg Rzymski. 

 
Jak wiadomo w naszych snach możemy zobaczyć przeróżne rzeczy, możemy znaleźć się w przeróżnych miejscach. Też pojawiają się sny gdy jesteśmy na innych planetach a przynajmniej takie odnosimy wrażenie. Jeśli śnimy że jesteśmy na planecie Neptun, gdy jesteśmy tam sami, nie mamy wyznaczonego celu, głownie sen polega na tym gdzie się znajdujemy, taki sen oznacza nasze zagubienie w życiu prywatnych. Wskazuje on na to że oddalamy się od osób bliskich ale też i celów które sobie wyznaczyliśmy. Jest to sen w dużej mierze ostrzegawczy który mówi o tym że należy zmienić nasze postępowanie, to jak układamy sobie życie. 
 
Pojawiają się też inne sny związane z tą planetą, jednym z nich jest nasza podróż na tą planetę. Mimo iż jej nie widzimy to wiemy że podróżujemy właśnie w jej kierunku. Samo znaczenie snu może być naprawdę głębokie, dużo zależy co się dzieje obok nas, ale sam symbol podróży w stronę Neptuna wskazuje na to że czekają nas decyzje które mogą dużo zmienić w naszym życiu, głównie są to decyzje prowadzące do lepszych dni ale dużo zależy od naszego otoczenia podczas podróży. 
 
Przekazałam Wam bardzo ogólne znaczenie snu związanego z planetą Neptun, zapraszam do indywidualnej interpretacji snu, proszę pamiętać by podawać jak najwięcej szczegółów snu. 

Neptun

23 lipca 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Yeti, Planeta Neptun, Wielka Stopa, Egzamin, Migoi, Meh-teh, Limona, quiz