Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Niebo,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona
10 grudnia 2021

Niebo

Interpretacja Snu - Niebo

 

Niebo to część atmosfery, przestrzeni kosmicznej, niebo widziane z ziemi w dzień jest intensywnie niebieskie w nocy z kolei nabiera koloru czarnego. Mówi się że po śmierci można trafić do nieba, tutaj jednak skupimy się bardziej na snach związanych z niebem za życia. 

 

Jeśli śnimy że spoglądamy w niebo, jest ono czyste bezchmurne, niebo niebieskie, dające pozytywne myśli i tak naprawdę w tym konkretnym śnie to jest nasz główny czynnik czyli spoglądanie w niego, taki sen jest dla nas pozytywny, wskazuje na przyjazny czas który nasz czeka w nadchodzącej przyszłości, pokazuje również że osoba nas otaczające mają dobre intencje w stosunku do nas, ten sen też jest wskazówką że sami obraliśmy odpowiednią dla nas drogę w życiu.

 

Natomiast jeśli niebo w które się wpatrujemy jest zachmurzone, jest szare, nieprzyjemne i czujemy że pogoda dodatkowo jeszcze bardziej się pogarsza taki sen wskazuje że nadchodzą problemy w naszym życiu, najczęściej może to być związane z osobą której ufamy a nie powinniśmy tego robić, lecz może to też mieć podłoże w decyzjach które my sami podejmujemy ale już podjęliśmy. 

 

Inny sen w którym szybujemy po niebie wskazuje na potrzebę wolności, w tym śnie gdy niebo jest czyste wskazuje że tą wolność możemy szybko osiągnąć lecz jeśli jest zachmurzone taki sen pokazuje że napotkamy na duże problemy z tym związane. 

MENU

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Reklama

Reklama

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol