♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot
Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Reklama

*Nie daję 100 % gwarancji sprawdzalności wróżby online i rezultatu. Nie gwarantuję także tego, że będę w stanie Ci pomóc w 100 %. Także nie daję 100 % gwarancji, że rytuał przyniesie rezultaty, a trafność i skuteczność mogą różnić się w zależności od sytuacji.

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart)*.

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Niebo

 

Niebo to część atmosfery, przestrzeni kosmicznej, niebo widziane z ziemi w dzień jest intensywnie niebieskie w nocy z kolei nabiera koloru czarnego. Mówi się że po śmierci można trafić do nieba, tutaj jednak skupimy się bardziej na snach związanych z niebem za życia. 

 

Jeśli śnimy że spoglądamy w niebo, jest ono czyste bezchmurne, niebo niebieskie, dające pozytywne myśli i tak naprawdę w tym konkretnym śnie to jest nasz główny czynnik czyli spoglądanie w niego, taki sen jest dla nas pozytywny, wskazuje na przyjazny czas który nasz czeka w nadchodzącej przyszłości, pokazuje również że osoba nas otaczające mają dobre intencje w stosunku do nas, ten sen też jest wskazówką że sami obraliśmy odpowiednią dla nas drogę w życiu.

 

Natomiast jeśli niebo w które się wpatrujemy jest zachmurzone, jest szare, nieprzyjemne i czujemy że pogoda dodatkowo jeszcze bardziej się pogarsza taki sen wskazuje że nadchodzą problemy w naszym życiu, najczęściej może to być związane z osobą której ufamy a nie powinniśmy tego robić, lecz może to też mieć podłoże w decyzjach które my sami podejmujemy ale już podjęliśmy. 

 

Inny sen w którym szybujemy po niebie wskazuje na potrzebę wolności, w tym śnie gdy niebo jest czyste wskazuje że tą wolność możemy szybko osiągnąć lecz jeśli jest zachmurzone taki sen pokazuje że napotkamy na duże problemy z tym związane. 

Niebo

10 grudnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Terapia, Szczepienie, Niebo,  Wróżba, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona