♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby online ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe pytanie ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol

Wróżka Zofia, Wróżka Online, Darmowe pytanie, pytanie do kart, Rytuały, Sennik, Horoskopy, Tarot

Reklama

Wróżka, Wróżby, Wróżka Online, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

Wróżka, astrolog, specjalistka od Tarota, wróżby online, darmowe pytanie do kart.

MENU

Interpretacja Snu - Nowy Rok

 

Nowy Rok, czyli nowy początek, pierwszy dzień stycznia, dzień dla wielu osób trudny ze względu na dzień poprzedni czyli sylwester.

 

Jeśli śnimy że właśnie rozpoczął się nowy roku, w tym śnie budzimy się rano z poczuciem że jest to właśnie pierwszy stycznia, taki sen wskazuje nam właśnie na nowy początek, na to że czekają nas nowe doznania w życiu, jednak tutaj nie widać czy będą one pozytywne czy wręcz przeciwnie.

 

Gdy w naszym śnie Nowy Rok jest dniem od razu radosnym, czujemy się dobrze, jest ładna pogoda, czujemy tą pogodę ducha, ten sen wskazuje właśnie na te pozytywne zmiany w naszym życiu. Jeśli mamy odwrotną sytuację i Nowy Rok w śnie zaczynamy od trudności, od złego humoru, brzydkiej pogody, taki sen jest oznaką że czekają nas nowe przeszkody w życiu.

 

Jest też sen w którym czujemy się zamknięci niczym w więzieniu, wiemy że mamy Nowy Rok ale nie możemy się nim cieszyć, w takim śnie często nie możemy nic zrobić mamy tylko tą świadomość o pierwszym styczniu. Ten sen mimo iż mówi o nowym początku to nie mówi o naszym nowym początku a osoby która jest przy nas. Ten nowy początek zazwyczaj jest związany z pracą, czyli może to być awans na który my sami liczyliśmy. 

Nowy Rok

31 grudnia 2021
Wróżby Online - Indywidualne Interpretacje Snów, Darmowy Sennik. W bazie już Sny o: Pasterka, Szczepienie, Ogon, Nowy Rok, Granat, Cmentarz, Huśtawka, Limona