Jestem Limona, wróżka, astrolog, doradca duchowy, specjalistka od Tarota.

Tarot - jest to talia kart, służąca do wróżenia, talia pięknie i symbolicznie ilustrowana. Dzięki niemu, mamy możliwość odkrywania tego, co pozostaje ukryte przed oczami zwyczajnych ludzi. Dzięki korzystaniu z tarota, możemy żyć w sposób bardziej świadomy, pełniejszy. Składa się on z 78 kart podzielonych na dwie grupy. Wielkie Arkana
(22 karty) i Małe Arkana (56 kart).

Sen - to odpoczynek całego organizmu. Odpoczynek nie tylko psychiczny, ale również fizyczny. W trakcie snu występują dwie fazy, dla nas najważniejsza jest faza REM, w której to właśnie mamy marzenia senne, czyli zjawiska, które tak naprawdę przypominają halucynację. Śniąca osoba nie widzi wyłącznie obrazów. Czasami dochodzą do tego doznania smakowe, słuchowe, a nawet zapachowe.

MENU

6. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy, chcesz poznać swoją przyszłość, chcesz spytać kart o swoją miłość, bądź nie wiesz jak poradzić sobie z innym problemem który Cię dotkną, zapraszam Cie do mojego magicznego, ezoterycznego świata. Wraz z nim, pomogę Ci przejść przez trudy tego życia, pomogę zinterpretować również sen, a ponadto zawalczę o Twoje lepsze życie. Oczywiście wszystko w 100 procentach dyskretnie.

5. Ponadto również uprawiam wyższą magię, jaką są rytuały. Pewność siebie, determinacja i silna wola, pozwalają wykonywać mi najpotężniejsze działania. Przeróżnego rodzaju. Podstawowe, zaawansowane. Praktycznie na każdy cel jaki chcesz osiągnąć, takie działanie jestem w stanie odprawić. Lecz z racji iż wyznaje zasadę, że karma wraca, nie praktykuję czarnej magii.

4. Moją pasją są również sny. To dopiero jest magia! Sny, znaczenia snów, przeróżne emocje które towarzyszą podczas interpretacji snów, to coś co kocham. Wiem, że często zdarzają się problemy z tym, że nie można odczytać swojego snu. Z pomocą przychodzę ja. Dzięki swojemu doświadczeniu, wiem jak zinterpretować sen by Ci pomóc.

 3. Energetycznie, emocjonalnie, na każdej płaszczyźnie jestem związana z tymi kartami. Korzystam z przeróżnych rozkładów, ponieważ nie ograniczam się tylko do Tarota Klasycznego. Wiem, że z każdej sytuacji jest wyjście. Lecz należy pamiętać, że nie zawsze karty dają odpowiedź wprost. To też staram się przekazywać moim klientom. Tarot to nie wszystko czym się zajmuję.

2. Od lat specjalizuję się w tarocie klasycznym. To nie tylko moja pasja, ale również moje życie. Poświęcam na pomoc innym osobom, tyle czasu, ile trzeba. 
Tarot, nie wziął się u mnie znikąd. Moja rodzina w mniejszym bądź większym stopniu od lat zgłębiała tajniki tego magicznego świata. Mnie od najmłodszych lat ciągnęło do tego, żeby również dowiedzieć się jak najwięcej o tym, co ma do przekazania mi tarot.

1. Cieszę się, że udało Ci się trafić na moją stronę. Jestem Limona. Zwracać się możesz do mnie po imieniu, ponieważ ja również będę tak do Ciebie mówić. Kobieta doświadczona przez życie. Osoba empatyczna, radosna, optymistycznie, a zarazem realistycznie nastawiona do świata. Mówią o mnie, że jestem w stanie zrozumieć każdą sytuację. Owszem. Zawsze staram się wejść w skórę drugiej osoby, by jak najlepiej udzielić pomocy. Staram się pomagać anonimowo. Już od dłuższego czasu nie prowadzę konsultacji osobiście, gdyż to zaburzało tą anonimowość którą tak bardzo sobie cenie. Dlatego konsultację prowadzę tylko drogą mailową. 

 ♦ interpretacja snu ♦ sen ♦ sennik ♦ znaczenie ♦ limona ♦ ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ psychologia  ♦ karta ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ rytuał ♦ tarot snów ♦ symbol